Animacje i pokazy tańca

Taniec Gdańsk

Taniec Gdańsk

SoSalsa taniec Gdańsk to bogate doświadczenie,
gwarantujące Państwu pokazy taneczne oraz oprawę artystyczną imprez na wysokim poziomie.

 

W swojej ofercie posiadamy pokazy o tematyce: salsa, bachata, cha cha cha, zouk, taniec towarzyski, burleska, hawajski, hip hop, dancehall, sexy dance, chair dance i wiele więcej.
Wszystkie choreografie tworzone są przez Naszych tancerzy So!Salsa pod indywidualną specyfikacje klienta. Daje to Państwu gwarancje oryginalności i niepowtarzalności eventu. 

 

Oferujemy również animacje taneczne dzięki którym uczestnicy mogą wspólnie poznać kroki wybranego tańca, jak również wziąć udział w konkursie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów w swojej ofercie posiadamy taneczne programy na wieczory panieńskie, wyjazdy firmowe, spotkania integracyjne, szkolenia dla firm, imprezy okolicznościowe.

Pod hasłem udana impreza często kryje się zabawa taneczna. Całonocne szaleństwa na parkiecie w towarzystwie ulubionych hitów to idealny sposób na spędzenie wyjątkowej okazji. Warto uświetnić ją popisami umiejętności tanecznych. Dzięki naszym tancerzom poznają Państwo lepiej wybrany taniec.

To świetna atrakcja dla eventów tematycznych, ponieważ przenosi w wykreowane przez organizatora miejsce. Wieczór w stylu meksykańskim w towarzystwie gorącej salsy? A może impreza w klimacie burleski? Dzięki SoSalsa wydarzenie nabierze charakteru, a uczestnicy zabiorą ze sobą cudowne wspomnienia.

Czy wiesz, że nic tak nie integruje ludzi jak taniec gdańsk? Poprzez ruch ludzie przełamują bariery, łatwiej otwierają się na innych i nawiązują znajomości. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie na przyjęcia nie tylko w bliskim gronie, ale i te mające za zadanie zapoznać ze sobą jej uczestników. Dużo przyjemniej tańczy się wspólnie, gdy każdy zna kroki i potrafi poruszać się w rytm muzyki. Dzięki krótkiej lekcji i wspólnym tańcu, ludzie chętniej próbują swoich sił w nowej roli.

Pokazy taneczne instruktorów SoSalsa zainspirują do poznawania kroków tanecznych. Warto zdobyć się na odwagę i zaryzykować. Parkiet pozostanie pełny do białego rana.

Jeżeli chcesz uświetnić tańcem swoje wydarzenie to dobrze trafiłeś! Taniec Gdańsk tylko w SoSalsa!
Skontaktuj się z Nami!