Nauka tańca Trójmiasto

Latino Fitness – nowy wymiar treningu

Moda na fitness to najgorętszy trend ostatnich lat. Każdy pragnie pochwalić się doskonałą sylwetką. Wzrosła świadomość ludzi co do zdrowego stylu życia. Coraz bardziej o siebie dbamy i bardzo dobrze! Co chwilę pojawiają się nowe formy aktywności, zapobiegające rutynie. Zwykły aerobic zastąpiła żywiołowa ZUMBA. Jej godne następstwo gwarantują zajęcia fitness, bazujące na choreografiach złożonych z kroków latino. Warto zajrzeć do nas na Latin Fit Gdańsk SoSalsa.

nauka tańca gdańśk

Tańce latynoamerykańskie w pigułce

Zajęcia latino fitness są niczym kompleksowy kurs tańca. Kroki podstawowe wielu tańców południowych są do siebie zbliżone, dzięki czemu można łatwo łączyć je w ciekawe sekwencje. Czyni to więc z każdego z nich taniec użytkowy. Pozwala na cieszenie się każdym z nich. Każde zajęcia dostarczają wiedzy z zakresu tańca, uczą pewnych nawyków, dzięki którym coraz łatwiej przyswaja się nowe kombinacje. Salsa, cha-cha, samba i mambo połączone z elementami bachaty to przepis na doskonałą choreografię.

Taniec jako forma treningu

Nie od dzisiaj wiadomo, że taniec pozwala na spalanie wielu kalorii przy dobrej zabawie. Dodaje nam energii, wprawia w pozytywny nastrój i wzmacnia ulubione partie wszystkich pań. Ta forma zajęć selekcjonuje kroki tak, by zapewnić ciału odpowiedni wysiłek. Przynosi zatem pożądane efekty szybciej niż mogłoby się zdawać. Treningi te są nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej i odsłonienie ciężko wypracowanych mięśni, nadających sylwetce atrakcyjnego kształtu. Smukłe nogi, krągłe pośladki i idealnie szczupła talia to marzenie każdej przedstawicielki płci pięknej. Dlatego też latino fitness nastawiony jest na kształtowanie przede wszystkim tych części ciała.

latin fit gdańsk

Uwolnij kobiecość

Tańce latynoamerykańskie charakteryzują się niezwykła zmysłowością. Koncentrują się w znacznym stopniu na prezentowaniu wdzięków kobiety, będącej żywym instrumentem. Znajomość tych stylów gwarantuje zmianę sposobu poruszania. Budzi w kobiecie głęboko drzemiący seksapil. Daje umiejętność cieszenia się muzyką całą sobą. Można więc polecić naukę tańca każdej osobie pragnącej aktywności, która będzie niebanalna  i wniesie dużo pozytywnych zmian do codziennego życia. Serdecznie zapraszamy na Latin Fit Gdańsk SoSalsa.

  1. 2 lutego 2017
  2. 15:13