Latino solo

Latino Solo w Gdańsku

Jeśli taniec kojarzy się Wam tylko i wyłącznie z koniecznością posiadania partnera, to jesteście w wielkim błędzie. Istnieją tańce, które aż się proszą o odrobinę „samotności”. Takim właśnie rodzajem tańca jest Latino Solo. Jak sama nazwa wskazuje obejmuje tańce latynoskie, a więc wzbogaca choreografię o rumbę, cha chę, sambę, salsę i latynoskie rytmy, które rozgrzewają tak bardzo, że zapominamy o partnerze, stąd taniec solo jest jak najbardziej na miejscu.

Latino Solo to doskonały wybór dla pań, które lubią być w centrum zainteresowania. Znają swoje ciało i nie boję się wprawić je w ruch. Latino Solo to energiczny taniec, które wyzwala w kobiecie to, co w niej najlepsze – seksapil. Nie trzeba dodawać, że tak bardzo ruchliwy taniec sprawia, że pozytywnie wpływa on również na sylwetkę. Po prostu zrzucamy zbędne kilogramy. Każdy posiada emocje, których chciałby się jak najszybciej pozbyć, Latino Solo, pozwala je wyzwolić.

szkoła tańca Gdańsk, nauka tańca Trójmiasto, taniec Trójmiasto

Latino Solo to najlepsza forma relaksu, która wpływa pozytywnie nie tylko na ciało, ale również na samopoczucie. Brak partnera, to również brak ograniczeń w tańcu. Taniec solo umożliwia dowolne, niekiedy spontaniczne ruchy. Nie jest to nazbyt skomplikowana technika tańca, za to przynosi ogromną radość osobom, które decydują się na jej naukę.  Taniec ten przeznaczony jest dla osób w różnym wieku, ponieważ w każdym wieku można czuć się dobrze ze swoim ciałem, pod warunkiem, że mięśnie nie są zastygnięte. Latino Solo zdecydowanie daje odpowiednie ujście energii i sprawia, że każdy fragment ciała jest odpowiednio rozgrzany.

To taniec z charakterem. Pozwala się odprężyć i zrelaksować, a także dobrze poczuć się we własnym ciele. To taniec, która emanuje pozytywną energią. Nic dziwnego, że cieszy się tak dużą popularnością. Coraz więcej osób w Polsce decyduje się na naukę Latino Solo. To taniec radości i pasji. Dobra metoda na wyrażanie emocji.

 

  1. 17 października 2016
  2. 14:29