Pierwszy taniec

Ile dla młodej pary znaczy Pierwszy Taniec, podczas tego wyjątkowego wieczoru? Zapewne bardzo dużo. To czas, kiedy oczy wszystkich skierowane są wyłącznie w ich kierunku. Czas, kiedy mogą wyrazić uczucia, prezentując swoje umiejętności taneczne, a goście dokonują subiektywnej oceny, tego czego stali się świadkami.

 

Pierwszy taniec to drugie stresujące wydarzenie w tym dniu pełnym emocji. O ile podczas ceremonii w kościele odpowiadają przed samymi sobą i siłą wyższą, to podczas pierwszego tańca jurorzy są zdecydowanie bardziej krytyczni i wrażliwi na doznania estetyczne.

 szkola-tanca-gdansk-salsa

Pierwszy taniec młodej pary po prostu musi być wyjątkowy. Musi przyciągać, sprawiać, że w powietrzu unosić się będzie miłosna aura, a młodzi splątani w swoim uścisku, cieszyć się będą tą magiczną chwilą.

 

Nie każdy jednak posiada naturalne predyspozycje i wrodzony talent do tego, aby obserwatorzy oniemieli na widok jego tańca. Nauka tańca jest, więc doskonałym pomysłem na to, aby nauczyć się wyrażać siebie. Szkoła tańca dodaje pewności siebie, zbliża z partnerem i odsłania jego ukryte talenty. Dzięki kursom przedmałżeńskim jesteśmy w stanie opanować kroki, znaleźć odpowiedni rytm z partnerem oraz nauczyć się rozmawiać z nim poprzez gesty.

 pierwszy taniec

Pierwszy taniec nie musi być wcale doświadczeniem, które będziemy źle wspominać. Wręcz przeciwnie. Może on zapisać się w naszej pamięci, jako chwile, kiedy zaskoczyliśmy pozytywnie wszystkich, łącznie ze sobą samym. Nauka tańca pomoże na tyle zbliżyć się do swojego partnera, żeby uczucia, które Was łączą były w oczywisty sposób dostrzegalne.

 

Tak wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka wymaga wielu przygotowań. Warto, więc poświęcić trochę czasu na naukę tańca, aby potem już ze spokojną głową móc zaprezentować efekty swoich starań. Pierwszy taniec otwiera prawdziwą zabawę, więc im większe wrażenie na gościach zrobimy, tym chętniej i oni będą wychodzili na parkiet, dlatego kurs przedmałżeński, to gra warta świeczki.

  1. 3 listopada 2016
  2. 13:46