sexy dance

Sexy dance

Sexy dance

W dzisiejszych czasach szkoły tańca, jak i kultura muzyczna oferuje wiele różnych stylów tańca. Poczynając od tańców standardowych takich jak walc czy tango, a kończąc na zumbie czy sexy dance. Natomiast na parkietach, w klubach i nie tylko, coraz częściej można spotkać się z tym ostatnim. Czym właściwie jest sexy dance? Jest to połączenie tańca, striptizu i kobiecego sexapilu, ukazywanego w rytm muzyki, tzw. kocich ruchów. Taniec ten przeznaczony jest dla każdej kobiety, niezależnie od wieku czy figury. Nie od dziś wiadome jest, że każda z kobiet chce czuć się seksowna, a zajęcia z sexy dance z pewnością pomogą to osiągnąć.

sexy-dance-szkola-tanca

Pełnia kobiecości

 Można powiedzieć, że pierwsze zajęcia ze stylu sexy dance odbyły się na początku XXI w. w USA. Poprowadziła je aktorka Sheila Kelley znana z roli striptizerki w filmie „Dancing at the Blue Iguana”. Ten styl taneczny łączy w sobie wiele różnych innych stylów np. jazz, dancehall, funky, taniec brzucha, a równie dużo łączy go z tańcami latynoamerykańskimi takimi, jak salsa, cha-cha, rumba czy bachata.

 Wiadomo, że zgrabne ciało, wysportowane i smukłe jest bardziej atrakcyjne i przyciąga uwagę. Tak więc każde zajęcia z sexy dance zawierają w sobie również elementy stretchingu i fitnessu, aby zadbać o kondycję, elastyczność i sprawność fizyczną.

 Podczas treningów z zajęć z sexy dance każda z kobiet uczy się poruszać uwodzicielsko, a przede wszystkim nabiera pewności siebie i zakochuje się raz jeszcze w swoim ciele. Dodatkowym plusem takich zajęć są utracone zbędne kilogramy, poprawa i wysmuklenie figury. Główny nacisk podczas treningów kładziony jest na ruchy klatki piersiowej, bioder oraz rąk. Ważne jest, aby odpowiednio stawiać kroki z wdziękiem i pamiętać o gestykulacji i mimice twarzy. Podczas sexy dance można korzystać również z ciekawych rekwizytorów jak np. krzesła, kapelusze czy parasolki. Wprowadzi to niezwykły i niepowtarzalny charakter tańca, a także zachwyci widzów, lub widza.

szkola-tanca-gdansk-sexy-dance

 Sexy dance sprawia, że każda kobieta uczęszczająca na te zajęcia jest pewniejsza siebie, akceptuje swoje ciało i figurę oraz błyszczy na każdej imprezie, imponując swoim tańcem, ale i nie tylko. Widoczna zmiana jest również w ciągu białego dnia, kiedy to kobieta posiada zwiększoną pewność siebie i czuje się pewniej wśród ludzi.

  1. 15 listopada 2016
  2. 11:56