videoclip dance

Videoclip dance

Taniec jest nieodłącznym elementem teledysków pop. Największe gwiazdy zaskakują ciekawymi choreografiami, które często stają się kultowe. Wielu z nas zapewne naśladowało swoich idoli na parkiecie, podśpiewując ukochany utwór. Powtórzenie niektórych kroków wymaga jednak nie lada sprawności. Na zajęciach typu videoclip dance można je poznać i opanować po mistrzowsku.

nauka tańca gdańsk

Taniec teledyskowy łączy w sobie mnóstwo stylów tanecznych. Nie zamyka się na żaden gatunek. Klipy muszą zaskakiwać, być barwne i utrzymywane w różnorodnych klimatach. Stąd też tak szeroki wachlarz możliwości. Dominują tu jednak dancehall, hip-hop, funky, house, jazz i salsa. Dla kobiet ciekawym wyróżnikiem są dodatkowo elementy tańca brzucha oraz twerk. Nie ma tu miejsca na ograniczenia. Choreografie dopuszczają wiele kombinacji bo ostatecznie mają przykuwać uwagę odbiorców i być bardzo atrakcyjne wizualnie.

Videoclip dance – taniec użytkowy

Znajomość popularnych choreografii to możliwość popisania się na parkiecie. Słysząc znajomy kawałek można wykorzystać nowe umiejętności. To jednak nie koniec korzyści. Regularne uczęszczanie na zajęcia taneczne znacznie poprawia pamięć ruchową i świadomość ciała, a co za tym idzie koordynację. To niepowtarzalna okazja nauczenia się tych nawet najbardziej złożonych kombinacji i kroków.  Warto zatem wybrać się na kurs.

Zalety zajęć

Poprzez zajęcia oparte na profesjonalnych układach tanecznych można poczuć się jak gwiazdy największego formatu. To jak spełnienie marzeń z dzieciństwa o wcieleniu się w rolę idola. Kto nigdy nie próbował odtworzyć przed telewizorem obejrzanego właśnie teledysku? Taniec jest nieodłącznym elementem życia i sprawia, że wyrażamy siebie. Odtwarzając choreografię trzeba zatem wczuć się w swoją rolę, a więc wykazać się umiejętnościami aktorskimi. Można więc rozwinąć się na wielu płaszczyznach.

szkoła tańca dla dzieci gdańsk

Videoclip dance to okazja do świetnej zabawy w połączeniu z rozwinięciem własnych umiejętności. To poprawa muzykalności i nauka interpretacji utworu poprzez ruch. Swoją różnorodnością sprawia, że tancerz staje się bardziej wszechstronny i chętniej wychodzi na parkiet. Zostań gwiazdą każdej imprezy i chwal się świetnym tańcem dzięki zajęciom tanecznym videoclip dance.

Zobacz więcej

  1. 29 czerwca 2017
  2. 14:00