zajęcia sexy dance

Sexy dance – taniec dla każdej kobiety

Sztuka uwodzenia ściśle związana jest ze spojrzeniem oraz mową ciała. Zmysłowy sposób poruszania sprawia, że od kobiety trudno oderwać wzrok. W każdej przedstawicielce płci pięknej tkwi potencjał. Warto go w sobie odkryć poprzez zajęcia sexy dance, skupione na tym, by w jak najlepszy sposób pokazać piękno, jakie drzemie w kobiecie.

taniec gdańsk

Zajęcia sexy dance łączą w sobie wiele różnych stylów tanecznych. Z pewnością nie zabraknie tam elementów jazzu i burleski, a także twerku, czy nawet tańca brzucha. Jest to więc nauka samego sposobu tańczenia, a nie schematów i kombinacji narzuconych ruchów. Na zajęciach nie zabraknie płynnych ruchów bioder, subtelnej pracy dłoni i efektownego zarzucania włosami. Każda partia ciała powinna pracować w sposób harmonijny. Do tego często dochodzą dodatkowe rekwizyty, które tylko poprawiają osiągany przez tancerki efekt. Najczęściej są to krzesła, elementy odzieży, które w trakcie tańca można łatwo zrzucić, bądź przemieścić oraz laski, bądź parasole. Początkowo wymaga to dużej kontroli, by ostatecznie stało się naturalne i niewymuszone.

Zajęcia sexy dance – dlaczego warto

Zajęcia sexy dance koncentrują się nie tylko na choreografii, ale w dużej mierze również na wypracowaniu w sobie naturalnych, zmysłowych ruchów. Każdy krok czy gest ma znaczenie. Ostateczny układ taneczny to zwieńczenie pracy nad sobą. Kobiety w łatwy sposób są w stanie obudzić w sobie seksapil. Poprzez taniec można uwydatnić atuty własnej sylwetki, a tym samym skupić na sobie spojrzenia wszystkich mężczyzn. Piękny sposób poruszania się daje więcej niż ubrania czy makijaż. Nauka tego tańca to świetny sposób na poprawę pewności siebie. Poprzez zajęcia można na nowo pokochać swoje ciało.

taniec trójmiasto

Na lekcje warto ze sobą zabrać wygodny, opinający sylwetkę strój oraz buty na obcasie. Ciało musi być widoczne w ruchu, ponieważ każde napięcie wpływa na efekt widoczny dla naszych obserwatorów. Sexy dance sprawia, że inaczej postrzegamy swoją sylwetkę. Co więcej, wraz z regularnymi treningami jej wygląd dodatkowo się poprawia. Wzmacniają się wszystkie partie mięśni, a także następuje spalanie tkanki tłuszczowej. Każda kolejna lekcja działa zbawiennie.

Zapisz się

  1. 8 listopada 2017
  2. 09:35