Zajęcia solo – w duecie z dobrą zabawą

Solo Kto powiedział, że na kurs tańca trzeba się zapisać z partnerem? Lub, że taniec w duecie jest obowiązkowy? Nauka tańca nie wyklucza nikogo. Jest dostępna dla wszystkich, zarówno dla singli, jak i par. Zajęcia solo dają nam takie same możliwości jak zajęcia w parach. Nie ograniczają w żaden sposób. Jeśli tylko w duszy gra nam muzyka, a na parkiecie chcemy stawiać swoje pierwsze (lub niekoniecznie pierwsze) kroki – zajęcia solo są doskonałym rozwiązaniem.

 Dlaczego nie solo?

W dzisiejszych czasach dużo rzeczy z przestrzeni naszego życia wykonujemy w pojedynkę. Nie potrzebujemy do tego partnera, czy asekuracji drugiej osoby. Najważniejsze decyzje również należą do nas samych, a do jednej z nich należy wybór pasji i aktywności, jaką zechcemy uprawiać w wolnym czasie. Jeśli w naszym życiu choć przez moment pojawia się chęć wypróbowania swoich sił w dziedzinie tańca, brak partnera nie jest absolutnie żadnym ograniczeniem. Ogranicza nas jedynie własny umysł. 

 nauka-tanca-gdansk-solo

Zajęcia solo to możliwość nauki zmysłowej bachaty, uwolnienie swojej kobiecości i nadanie wdzięku swoim krokom. To także rytmiczna i kokieteryjna cha cha. Na tym jednak nie koniec. Ci, którzy pragną zadbać o swój rozwój ruchowy, mogą skupić się chociażby na body isolation. Innych z kolei rozpiera energia, aby dać jej upust wystarczy wybrać dancehall. Stonowany jazz pozwoli uwolnić wrażliwość i artystyczną duszę tancerzy. Jednym z popularniejszych wyborów wśród kobiet jest także zumba. No i oczywiście salsa, czymże byłby bez niej świat tańca. Tej pustki nie dałoby się w żaden sposób wypełnić….

 szkola-tanca-sosalsa-gdansk-solo

Jak widzimy zajęcia solo dają nam naprawdę wiele rozmaitych możliwości. Możemy rozładować swoje emocje, których mamy w nadmiarze, lub też nabrać dodatkowej energii, której od pewnego czasu zaczęło nam brakować. Nauka tańca pozwala spojrzeć na świat w inny sposób. Jeśli czegoś nam w życiu brakuje, to szkoła tańca może te braki uzupełnić. Nie bójmy się zajęć solo, bo one idą w duecie z dobrą zabawą.

  1. 14 listopada 2016
  2. 10:51