Cennik

Nauka tańca Trójmiasto – Karnety na ilość wejść

Nauka tańca Trójmiasto informuje, że termin ważności karnetu wynosi 4 tygodnie od dnia jego nabycia. Przy zapisie na nowy kurs, ale dopiero na prośbę organizatora, należy przelać zaliczkę w kwocie 50 zł w celu rezerwacji miejsca, a w studio dopłacić resztę kwoty z wybranego karnetu.

1. wejście 4. wejścia 8. wejść 12. wejść
35 PLN 99 PLN 149 PLN 179 PLN
Karnety OPEN
W naszej ofercie posiadamy również karnety OPEN – umożliwiają one korzystanie z regularnych zajęć studia bez ograniczeń. Nie dotyczy zajęć Joga
Karnet Open Karnet Open – 6 miesięcy Karnet Open – 12 miesięcy

239 zł /m-c

(bez umowy)

199 zł /m-c

( cena za m-c, przy podpisaniu umowy na okres 6 miesięcy)

179 zł /m-c

(cena za m-c, przy podpisaniu umowy na okres 12 miesięcy)

 

Lekcje indywidualne

W naszej ofercie moją Państwo skorzystać z lekcji indywidualnej z instruktorem.
Przygotowujemy choreografie okazjonalne i ślubne.

Uwaga – Płatność za zajęcia indywidualne należy uiścić najpóźniej na dzień przed zajęciami na nasze konto bądź gotówką w recepcji studia

1. lekcja (pierwszy taniec) Lekcje indywidualne – pakiet 10. lekcji
110 PLN 1000 PLN
Karty Sportowe

W naszym studio mogą Państwo korzystać ze swoich kart sportowych bez dopłat!

Akceptujemy karty Multisport, OK System oraz FitProfit.
Posiadanie karty i okazanie jej wraz z dokumentem tożsamości upoważnia do jednorazowego wejścia na zajęcia taneczne w ciągu dnia.
Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z kolejnych zajęć w danym dniu za opłatą 15 zł.

Karnet Joga
Na te zajęcia obowiązują karnety ilościowe zgodne z powyższym cennikiem i karty sportowe Multisport, OK System oraz FitProfit z dopłatą 10 zł ponieważ lekcja trwa 1,5h. Zajęcia z Jogi nie wchodzą w skład karnetu OPEN.

Nauka tańca Trójmiasto

Rozpocznij swoją przygodę z tańcem i poznawaj kombinacje różnych kroków. Kurs tańca pozwala na lepsze wyczucie w muzyce i nabycie umiejętności pięknego poruszania się po parkiecie. Zachwycaj wszystkich swoimi popisowymi ruchami. Uczymy wszystkiego od podstaw, dbając o rozwój każdego  z uczestników kursu. Stawiamy na profesjonalizm, dlatego każdego kursanta uczymy zarówno odpowiedniej techniki, jak i umiejętności interpretacji muzyki.  Zaskakuj samego siebie i przekraczaj granice swoich możliwości. Umożliwiamy ci doskonalenie się we wszystkich aspektach tańca.  Pokaż, na co się stać i realizuj swoje marzenia. Odważ się sięgać po więcej. Nauka tańca Trójmiasto w SoSalsa to mnogość kierunków rozwoju. Zmysłowe i energiczne tańce latynoamerykańskie, klasyczny balet i jazz, żywiołowy dancehall oraz różnorodne tańce towarzyskie to tylko część naszej oferty. Nasz grafik stale uzupełniany jest o nowe pozycje.

Jesteśmy otwarci na nowe możliwości, jakie niesie za sobą nauka tańca Trójmiasto. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie podejście instruktorów i atmosfera na sali tanecznej. Dbamy więc o to, by każdy uczestnik, już od początku kursu czuł się częścią naszej roztańczonej ekipy. Pragniemy, by atmosfera była swobodna i aby kursanci wprost nie mogli się doczekać kolejnych zajęć. Staramy się motywować na każdym kroku, zapewniając przy tym widoczne rezultaty regularnego uczęszczania na lekcje. Zależy nam na wysokim poziomie naszych tancerzy, dlatego dajemy z siebie wszystko. Z naszych zajęć wyniesiesz naprawdę wiele.

nauka tańca trójmiasto

W razie wątpliwości, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zapraszamy na zajęcia!

Kontakt