FAQ

Polecana szkoła tańca Gdańsk

 

1.Czy ubiór ma znaczenie ?

Wszystko zależy od tańca, który wybraliście. Jedne tańce są bardziej nastawione na rekreacje inne mają wymiar bardziej sportowy; czasem tańczy się w specjalnych butach, innym razem boso. Należy pamiętać, że ubiór musi pozostawiać dużą swobodę ruchu. Jeśli chodzi o obuwie, najlepsze są buty taneczne (jazzówki, sneakery, baletki, buty do latino) bądź codzienne (przynajmniej na początkujących kursach), takie jak tenisówki, adidasy. Na zajęciach konieczna jest zamiana obuwia!

2.Czy wymagana jest osoba towarzysząca na zajęciach ?

Zajęcia w parach prowadzone w So!Salsa to : Salsa, Bachata, Kizomba. Zouk, Taniec Towarzyski, Cha Cha Cha.

Zajęcia prowadzone solo : Salsa, Bachata, Cha Cha Cha, Salsa Lady Styling, Body Isolation, Footwork&bdmt, Dancehall, Sexi Dance, Jazz, Zumba, Latino Solo, Burleska& Brodway.

Zajęcia dla singli : Salsa, Bachata, Kizomba, Zouk, Cha Cha Cha

Na zajęcia nie trzeba się zapisywać w parach! – zapisują się zarówno sami partnerzy jak i partnerki. Podczas lekcji obowiązują zmiany w parach – przyspiesza to proces nauki oraz stwarza lepsze warunki integracyjne par, które chcą tańczyć wyłącznie ze sobą nie rozrywamy – bez obaw J ale namawiany do zmian – skutkuje to szybszą nauką! Dzięki temu ćwiczy się prowadzenie i umiejętność bycia prowadzoną.

3.Gdzie prowadzimy zajęcia ?

Zajęcia prowadzimy w Naszej siedzibie So!Salsa :

So!Salsa – SOLIDARITY OF SALSA

80-863 Gdańsk, DOKI 1/90B, Polska (wejście od strony Elektryków – zaraz obok kluby B90) II p.

4.Osoby w jakim wieku mogą przychodzić na zajęcia taneczne?

Mamy kursantów w wieku 18, jak i 60 lat. Nasi goście to studenci, młode osoby pracujące, osoby w kwiecie wieku, jak i osoby starsze!
Żadna data urodzenia nie eliminuje z dołączenia do naszych kursów. Instruktorzy są przygotowani do przekazywania wiedzy osobom w każdym wieku.

Macie inne pytania ? Na wszystkie bardzo chętnie odpowiemy!

Polecana szkoła tańca Gdańsk zaprasza do kontaktu!