Klaudia Kopiec

Klaudia Kopiec

Taniec pojawił się na jej drodze gdy była dzieckiem, ale to jako 16-latka poznała ekipę ENZYM i jej trenerkę Agnieszkę Tempską i wszystko nabrało prawdziwego tempa.
Członkini jednej z najlepszych ekip street dance w Polsce – ENZYM CREW, z którą dotarła do półfinału w III edycji programu „Mam Talent” TVN oraz członkini dancehall’owej ekipy EnzymBabskaBanda.

Do jej ostatnich osiągnięć związanych z ekipą ENZYM CREW można zaliczyć:
-II miejsce – all styles battle teams &crew showcase – Enzym Crew – Wirująca Strefa, Łomża 2013
-tancerka teamu Hiszpanii i Niemiec podczas EURO 2012 w Polsce
-półfinał programu „Mam Talent” TVN – III edycja – 2010
-I miejsce – Big Dance Elite – Enzym Crew – Poznań 2010
-III miejsce – Gdańsk Dźwiga Muzę, Enzym Crew, Gdańsk 2010

W 2012 roku na chwilę „zaczepiła” ją salsa i tak już zostało. Aktualnie szkoli się i trenuje takie techniki jak salsa, bachata i pokrewne im style u najlepszych nauczycieli w Polsce i za granicą.
Jej ogromna determinacja i pasja zaprowadziły ją w ciągu ostatniego roku do Nowego Jorku, Londynu, Mediolanu czy Hamburga, gdzie szkoliła się i brała lekcje prywatne u topowych nauczycieli.
Sezon 2014/15 pracowała dla szkoły Salsa Kings u Przemysława Wereszczyńskiego.
Od października 2013 roku współtworzy duet taneczny Fibe&Klaudyna. Razem z partnerem Fibe od niemal 2 lat stale podróżują, szkolą się, dają pokazy i sami uczą na największych polskich festiwalach, tj. Warsaw Salsa Festival, Salsa Spring Break, czy Latino Festiwal oraz na wielu mniejszych wydarzeniach. Razem starają się rozwijać środowisko salsowe w Trójmieście, między innymi organizując imprezy socjalne w klubie Wtedy.

Jako nauczyciel największą uwagę zwraca na naturalność ruchu – tak by płynął on z wnętrza.