Kriste Ruuber

Kriste Ruuber jest wszechstronną tancerką, która tańczy i występuje od najmłodszych lat. Jej początki związane były z takimi stylami jak commercial i show dance, jak również cheerleading, jazz i taniec współczesny. Kriste pracowała jako profesjonalny tancerz w różnych częściach świata; między innymi w Wielkiej Brytanii, Indiach, Estonii, Szwajcarii, Chinach itp. Sześć lat temu odkryła salsę, bachatę i kizombę , i przez cały ten okres rozwijała swoją wiedzę i umiejętności w tych stylach. Brała udział w brytyjskim talent show Got to Dance i jest też obecną mistrzynią Wielkiej Brytanii w kategorii Salsa- Formacje. Kriste wykorzystuje swoją wiedzę z innych form tańca, żeby podnosić poziom i atrakcyjność styli, które pokochała czyli salsę , bachatę i kizombę
Kriste jest propagatorem tzw. Urban Kizomby i jedną z pierwszych osób, które zaczęły promować ten rodzaj Kizomby w Londynie i Wielkiej Brytanii, organizując i przygotowując warsztaty oraz imprezy z wieloma instruktorami światowej sławy.
Kriste jest obecnie partnerem tanecznym Freda Maestro, jednego z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych instruktorów Urban Kizomby na świecie. Wspólnie uczą na wielu międzynarodowych festiwalach Kizomby między innymi we Włoszech, Słowenii, Francji itp. oraz wspólnie rozwijają swój własny unikatowy styl. W naszym studio Kriste prowadzi między innymi zajęcia z Kizomby, Bachaty, Salsy, Strechingu, jak i zajęcia dla dzieci w języku angielskim.