Jak powstało studio

Taniec Trójmiasto – SoSalsa najlepsza szkoła tańcaTaniec Trójmiasto Solidarity of SalsaSo!Salsa została założona poprzez połączenie sił oraz pasji do tańca trójki utalentowanych tancerzy Klaudii Kopiec, Krzysztofa Himkowskiego oraz Krzysztofa Walkowiaka.
Niech Was nie zwiedzie salsa w nazwie naszej szkoły. Promujemy salsę, ale nie zamykamy się na inne nurty taneczne. U Nas każdy znajdzie coś dla siebie dzięki bogatej ofercie zajęć – od salsy zaczynając poprzez dancehall, taniec towarzyski, hip-hop i wiele wiele więcej.

Ogromna i nowoczesna przestrzeń, najlepsi instruktorzy, unikalny klimat, taniec Trójmiasto oraz imprezy jakich w Trójmieście jeszcze nie było. To Nasza propozycja dla Was!

 

 

 

taniec_TrójmiastoLokalizacja

Ogromna, stworzona w nowoczesnym stylu przestrzeń usytuowana w jednej z historycznych hal Stoczni Gdańskiej tworzy unikalny klimat i niesamowitą atmosferę.
Szkoła tańca So!Salsa wyposażona jest według najwyższych standardów, profesjonalne parkiety, lustra oraz zaplecze sanitarne.
Wszystko po to abyście czuli się u nas komfortowo i mogli z przyjemnością uczęszczać na Nasze kursy tańca.

Dowiedz się więcej

Bogata Oferta kursów tańca

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy ofertę zajęć regularnych i warsztatów taniec Trójmiasto, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

taniec TrójmiastoW szkole So!Salsa znajdziesz zajęcia z różnych form tańca takich jak : Salsa, Bachata, Zouk, Kizomba, Cha cha cha, Dancehall, Hip Hop, Zumba, Taniec Towarzyski, Burleska&Broadway, Latino oraz wiele więcej.

Oferta naszych zajęć została skonstruowana tak, aby skorzystać z niej mogły nie tylko pary.
W szkole So!Salsa prowadzimy kursy tańca  solo, dla pardla singli oraz dla dzieci.
Posiadamy również własną formacje So!Salsa do której serdecznie zapraszamy wszystkie osoby posiadające podstawy taneczne i chętne do ciężkiej pracy! SoSalsa taniec Trójmiasto zaprasza!

 

Warsztaty tematyczne

Poza standardowymi kursami oferujemy szeroki wybór zajęć wspomagających naukę tańca. W ich skład wchodzą taniec trójmiastomiędzy innymi stretching, acro joga, izolacje czy fit workout. Raz do roku zaś odbywają się kilkudniowe warsztaty Summer Jam, pozwalające na odświeżenie swojego stylu. Jest to również czas wielu imprez w klimacie naszej ukochanej salsy i nie tylko. Zakończenie roku to wspólnie spędzona noc sylwestrowa. Poza tym, dajemy możliwość uczestnictwa w weekendowych warsztatach tematycznych, skoncentrowanych na doskonaleniu poszczególnych umiejętności oraz wprowadzaniu nowych elementów do naszego tańca poprzez łączenie stylów i tworzenie wyjątkowych kombinacji.

 

Niepowtarzalny klimat

nauka tańca gdańskPasją do tańca staramy się zarażać wszystkich. Dbamy o utrzymanie rodzinnej atmosfery, aby wszyscy chętnie wracali na salę. Pragniemy pokazać, jak wiele satysfakcji może dawać taniec. Korzyści, jakie dają zajęcia ruchowe są nieocenione. Zwiększona świadomość ciała, swoboda ruchu i czerpanie radości z muzyki to tylko niektóre z nich. Taniec Trójmiasto to coś więcej. To poczucie spełnienia oraz postępy z każdą kolejną lekcją. To poznawanie fantastycznych ludzi i niezapomniane chwile spędzone razem. SoSalsa jest miejscem, w którym nie ma miejsca na nudę. Tutaj rodzi się pasja na długie lata. Przyjdź i przekonaj się!

 

Instruktorzy

taniec_TrójmiastoTworzymy zgrany i profesjonalny team.
Nasi nauczyciele są fachowcami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim ich pasją jest taniec. Każdy z nich stawia na nieustanny rozwój dzięki czemu mogą pochwalić się naprawdę bogatym dorobkiem. Na swoim koncie mają udziały w dużych projektach ( Mam Talent, Got to dance, Euro 2012, Eurowizja, Slavic Dancehall Queen 2015, uczestnictwo w Mistrzostwach Polski, Europy i Świata, kongresy taneczne w Polsce i za granicą). Taniec Trójmiasto tylko u nas!

Dowiedz się więcej