Powierzchnia eventowa

Wynajem sal na eventy

Wynajem sal na eventy

Oferujemy Państwu wynajem sal na eventy i wszelkiego rodzaju szkolenia bądź imprezy. Nasze studio składa się z dwóch dużych zmodernizowanych sal oraz kilku mniejszych pomieszczeń – w tym antresole o łącznej powierzchni prawie 450m2, sale z lustrami na całej długości ściany, profesjonalne nagłośnienie, bogate i różnorodne oświetlenie. Sale wyposażone są w nową wentylacja, pomieszczenia socjalne oraz zaplecze sanitarne. Ze wszystkich rozciąga się niezapomniany widok na Doki i Stocznię Gdańską.

PRZEJDŹ DO GALERII

Idealna lokalizacja blisko centrum miasta, bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej oraz duże powierzchnie parkingowe to atuty naszych sal. Dodatkowo zapewniamy wspaniały wystrój zmodernizowanych wnętrz czy dostęp do windy towarowej. To tylko niektóre powody dla których warto skorzystać z naszej oferty na wynajem sal na eventy.

Jeśli szukasz niepowtarzalnego miejsca na mapie Trójmiasta – dobrze trafiłeś. Wynajem sal na eventy tylko w Solidarity of Salsa!

Jeżeli jeszcze masz wątpliwości… zapraszamy do odwiedzin. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowe pomieszczenia naszego studia przypadną Wam do gustu. Ogromna przestrzeń, morze możliwości aranżacji, wyjątkowe oświetlenie to to czego szukasz.  Nasze sale stworzone są w wyjątkowym, nowoczesnym stylu. Usytuowanie w jednej z historycznych hal Stoczni Gdańskiej tworzy unikalny klimat i niesamowitą atmosferę. To wszystko sprawia, że nasze sale są idealnym miejscem na Twój event.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu !