kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Adriana Stachewicz
Adriana Stachewicz
zoom

Adriana Stachewicz pochodzi z Trójmiasta.10 lat związana z tańcem towarzyskim w którym uzyskała Mistrzowską Klasę Sportową. Absolwentka specjalizacji „taniec" Gerlev Idraetshojskole w Dani. Po powrocie do Polski jej serce pochłonęła salsa. Tancerka spektaklu „Roots" Przemysława Wereszczyńskiego, który wystawiany był m.in. w Teatrze 6 piętro Michała Żebrowskiego w Warszawie.

Tuż po tym Adriana zaczęła rozwijać się w KIZOMBIE. Mieszkała w Madrycie gdzie szkoliła się pod okiem  Alibra Rojas oraz Sary Panero. Regularnie pobierała lekcje prywatne w Paryżu u takich nauczycieli jak Laurent, Ennuel, Moun i Curtis. Adriana Stachewicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych instruktorek tego stylu w Polsce.

Ostatnie 5 lat spędziła ucząc na warsztatach oraz festiwalach w Polsce i za granicą m.in. na Warsaw Kizomba Festiwal, Kizz Me More,, Bachaturo, El Sol Festival, Feeling Kizomba Festival Madryt, Mixtura w Walencji, Diamond Kizomba Festival Budapeszt.

Zwyciężczyni konkursu Kizomba Ladies Style by Albir Rojas.

W ramach wygranej prowadziła zajęcia online w Madrycie z Albirem  transmitowane na cały świat. Organizatorkach takich eventów jak „ Sensual Weekend" „Urban Kiz Stars" oraz prowadząca trzech edycji polskiej grupy projektu "Random Roots" Albira Rojas.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa