kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Adrianna Kolka-Ustaszewska
Adrianna Kolka-Ustaszewska
zoom

Adrianny przyoda z tańcem trwa praktycznie od zawsze, jako dziecko uczęszczała na zajęcia z tańca nowoczesnego, ale to taniec towarzyski pokochała i trenuję od 14 lat.

Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich. Miała przyjemność tańczyć na wielu pięknych i prestiżowych turniejach, ale także na wielkich scenach u boku naszych największych polskich gwiazd.

Ma na swoim koncie finały Grand Prix Polski, Vice-Mistrzostwo Województwa Pomorskiego oraz wiele wygranych na Ogólnopolskich turniejach tańca towarzyskiego.

Na tym nie poprzestaję i wraz ze swoim partnerem tanecznym przygotowuję się do Mistrzostw Polski.

Jako tancerka stara się rozwijać na wielu płaszczyznach takich jak joga czy balet.

Jako instruktor kieruję się miłością oraz pasją do tańca, stara się zaszczepić w ludziach pozytywne emocje związane z tańcem, przy czym nie zapominać o technicznych aspektach ruchu.

Posiada 6 letnie doświadczenie w nauczaniu tańca, miała przyjemność prowadzić zajęcia dla różnych grup wiekowych oraz styli tanecznych.

Wyspecjalizowała się w Nauce Pierwszego Tańca i ma za sobą wiele usatysfakcjonowanych par, przy tym multum ułożonych choreografii, które uwielbia tworzyć.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa