kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Agnieszka Specht-Pierzchała
Agnieszka Specht-Pierzchała
zoom

Agnieszka swoje pierwsze kroki taneczne stawiała jako dziecko na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, poznając podstawy tańca klasycznego i współczesnego i od tej pory taniec już na zawsze zagościł w jej życiu.Potem trafiła na zajęcia hip-hopu i do formacji street dance. Rozwijała się również w stylach: house dance, locking, popping.


Kilka lat temu, odkryła świat tańców socjalowych i zakochała się w bachachie, salsie i kizombie/urban kiz. Od tej pory zgłębia tajniki tych styli tańca, szkoląc swoje umiejętności na licznych zajęciach, warsztatach i festiwalach u najlepszych instruktorów w kraju i za granicą.

Brała udział w projektach bachatowych i kizombowych, występując na festiwalach tanecznych w Polsce i Europie, takich jak El Sol Salsa Festival, Warsaw Kizomba Festival, Feeling Kizomba Festival (udział w projekcie choreograficznym Albira Rojas) , Urban Kiz Stars, Deakocan Dance Festival .

Tańczyła w formacji Adriany Stachewicz The Rockets, a aktualnie należy do formacji salsowej SoLadies, prowadzonej przez Klaudię Kopiec. Pasjonuje się również i szkoli w stylach: afro house, kuduro, reggaeton i high heels.


Od 2018 roku prowadzi zajęcia z lady stylingu, głównie kizomby/urban kiz oraz bachaty fusion. Na swoich zajęciach stawia na wszechstronny rozwój taneczny poprzez wiele ćwiczeń na izolacje, bodymovement i mieszanie różnych styli tanecznych.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa