kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Angelika Kątny
Angelika Kątny
zoom

Taniec towarzyszy jej od 7 roku życia począwszy od szkolnego zespołu i prostych choreografii w tenisówkach. Poważniej zajęła się nim w gdańskiej szkole tańca Enzym, gdzie poznawała tajniki hip-hopu, lockingu i house. Wspaniale wspomina czas spędzony na sali trenując dancehall z niepowtarzalną Izu, gdzie mogła ulokować energię.

 

Jednocześnie rozpoczęła przygodę z salsą, która towarzyszy jej już szmat czasu. Mieszkając zagranicą uczyła oraz dzieliła pasję z nowo poznanymi ludźmi m.in. tańcząc projekt Tanii Cannarsy i Charliego Garcia oraz będąc częścią bachatowej formacji KC Ladies Team by Kiko&Christina. Uczestniczka wielu festiwali m.in. w Hamburgu, Berlinie i Amsterdamie, ale wierna także polskiej scenie tanecznej podczas El Sol Festival, Bachaturo, 3 City Social Experience czy Mambito.

 

Współpracowała już z dwiema szkołami tańca. Obecnie tancerka Formacji So! Ladies by Klaudia Kopiec. "Odnalazłam się na stoczni w 100% i będę dawać drugie tyle. Kroki są ważne, muzykalność także, bodymovement owszem. Ale czym byłby taniec bez miłości do niego?"

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa