kalendarz
zapisz się na kurs

Dance Tabata

scroll

Dance Tabata

TABATA DANCE czyli czterominutowy interwałowy trening metaboliczny, angażujący jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu podkręca metabolizm i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Tabata to trening, który działa wszechstronnie na Wasze ciało, trening ten angażuje wiele grup mięśniowych, co wpływa korzystnie na kształtowanie sylwetki oraz poprawę wydolności tlenowej i beztlenowej organizmu. 

Na jedna tabatę składa się 8 serii jednego lub kilku ćwiczeń trwających 20 sekund z 10 sekundowym czasem odpoczynku pomiędzy powtórzeniami. Trening łączy Tabatę z tańcem, ponieważ ćwiczenia to kroki taneczne z różnych styli tańca. 

 

Krótkie, intensywne serie i minimalny odpoczynek skutkuje późniejszym efektem, który objawia się przyspieszonym spalaniem kalorii nawet do 48 godzin po zakończeniu treningu. Poprzez tak intensywne ćwiczenia nasz organizm spala cały glikogen zawarty w mięśniach i wątrobie, sięgając następnie do zapasów tkanki tłuszczowej. Zanim więc odzyska równowagę, będziemy pozbywać się nadmiaru tłuszczu. 

 

 

 

zapisz się na kurs

So!Salsa

Gdańsk

Godziny otwarcia: 
15:00-22:00 (od niedzieli do czwartku)

Adres:
Elektryków 4

Telefon:
+48 508 050 299

e-mail:
biuro@sosalsa.pl

Zapisy:
zapisy@sosalsa.pl

Wydarzenia i eventy:
kontakt@twojastocznia.pl

SoSalsa - Solidarity of Salsa