kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Ewelina Grablowska
Ewelina Grablowska
zoom

Ewelina "Evela" Grablowska Ewelina zakochala się w tańcu mając 16 lat. Początkowo w stylu hip-hop oraz street dance. Pierwszych kroków uczyła się w słupskiej szkole tańca Balance Dance Studio, a następnie w lubelskim Underground Dance Studio.

 

Rozpoczynajac studia na kierunku fizjoterapii w Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, trafiła na zajęcia salsy on2. Taniec latynoski pozwolił odkryć jej kobiecość i pewność siebie. Salsę pokochała jako pierwszą i w późniejszych latach szkolila się pod okiem Barbary Materki oraz Dawida Kisiela oraz tanczyła w ich formacjach i projektach jednak to od samego początku kontaktu ze światem latino czyli od 2016 roku, Bachata zawirowała jej życie i ta miłość trwa do dziś!

 

Uczestniczy w wielu festiwalach tj.: Bachaturo, Warsaw Bachata Meet Up, Bachata Stars, Be Fit and Sensual by Korke y Judith, Bachata Libre, Warsaw Salsa Spring Break, Latin Soul Festiwal. W przeciągu 5 lat szkoliła się u znanych międzynarodowych instruktorów tj.: Korke y Judith, Frank Santos, Amneris Martinez, Gabor y Ana, Pablo y Raquel, Marco y Sara, Daniel y Desiree, Kike y Nahir, i wielu innych międzynarodowych i polskich gwiazd tanecznych.

 

Od 2019 roku Ewelina jest również choreografem i twórczynią trójmiejskiej formacji tanecznej " Bachata Ladies Shine by Evela" która stworzyła w Dance Atelier Barbara Materka i z którą występowała na wielu eventach w Trójmieście i w Polsce. Evela współtworzy również duet taneczny Matt & Evela Bachata razem z Mateusz Chrzanowski. Organizuje liczne projekty i wydarzenia taneczne w Trójmieście oraz współpracuje i tworzy projekty z tancerzami w całej Polsce. W tańcu ceni ekspresję, wolność, wyrażanie emocji oraz bycie sobą.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa