kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Ewelina Grablowska
Ewelina Grablowska
zoom

Ewelina "Evela" Grablowska Ewelina zakochala się w tańcu mając 16 lat. Początkowo w stylu hip-hop oraz street dance. Pierwszych kroków uczyła się w słupskiej szkole tańca Balance Dance Studio, a następnie w lubelskim Underground Dance Studio.

 

Rozpoczynajac studia na kierunku fizjoterapii w Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, trafiła na zajęcia salsy on2. Taniec latynoski pozwolił odkryć jej kobiecość i pewność siebie. Salsę pokochała jako pierwszą i w późniejszych latach szkolila się pod okiem Barbary Materki oraz Dawida Kisiela oraz tanczyła w ich formacjach. Jednak od samego początku kontaktu ze światem latino czyli od 2016 roku, Bachata zawirowała jej życie i ta miłość trwa do dziś! Jest instruktorką Bachaty w największych szkołach tańca w Trójmieście Uczestniczy w wielu festiwalach tj.: Bachaturo, ElSol Festival, Bachata Spain, Escápate y Baile Granada, Warsaw Bachata Meet Up, Bachata Stars, Be Fit and Sensual by Korke y Judith, Bachata Libre, Warsaw Salsa Spring Break. Szkoliła się u najlepszych międzynarodowych oraz polskich instruktorów tanecznych.

 

Od 2019 roku Ewelina jest również choreografem i twórczynią trójmiejskiej formacji tanecznej " Bachata Ladies Shine by Evela" która stworzyła i z którą występowała na wielu eventach w Trójmieście i w Polsce. Evela współtworzy również duet taneczny Tadee & Evela Bachata Passion. Organizuje liczne projekty i wydarzenia taneczne i imprezy latino w Trójmieście. Współpracuje i tworzy projekty z tancerzami w całej Polsce. W tańcu ceni ekspresję, wolność, wyrażanie emocji oraz bycie sobą.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa