kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Hanna Burba
Hanna Burba
zoom

Hania – odkąd pamięta zawsze kochała tańczyć. Już od najmłodszych lat stawiała pierwsze kroki taneczne z trójmiejskimi grupami choreograficznymi. Jako nastolatka wspierała z lokalnym zespołem cheerleaderek Gdyńską drużynę siatkarzy. Jednak to będąc dorosłą kobietą odkryła swoją największą pasję – salsę oraz zouka. Trenując przede wszystkim pod bacznym okiem Klaudii Kopiec oraz jej męża Piotra Burba, Hania rozwija się w tańcach socjalnych od ponad 5 lat.

 

Do formacji tanecznej So!Ladies należy od momentu jej założenia właśnie przez Klaudię Kopiec w 2015 roku i do dnia dzisiejszego trenuje salsę z jej najbliższym sercu damskim zespołem. Wraz z formacją So!Ladies Hania brała udział w licznych festiwalach oraz pokazach na międzynarodowej scenie tanecznej m.in. El Sol Salsa Warsaw Festival, Salsa Spring Break, Salsa Summer Jam czy Mambomaniax Training.

 

Drugim wiodącym stylem, w którym Hania prężnie się rozwija jest jej ukochany zouk. Gdy prawie 5 lat temu po raz pierwszy przyszła na zajęcia zouka do Piotra i Doroty zakochała się nie tylko w Piotrze – jej partnerze życiowym, ale również w tym niezwykłym tańcu! Swój rozwój w tym stylu zawdzięcza przede wszystkim swojemu mężowi, z którym wspólnie trenują w każdej wolnej chwili oraz Dorocie Jułkowskiej, która wraz z Piotrem prowadziła formację So!Zouk. W ramach tej grupy tanecznej Hania również występowała na licznych pokazach i festiwalach, a w 2017 roku zdobyła 2 miejsce w międzynarodowym konkursie grup na największym festiwalu tanecznym w Europie.

 

Hania jest instruktorką salsy w studio So!Salsa od czerwca 2019 roku, ale od 2 lat zdobywała doświadczenie prowadząc liczne zajęcia u boku Piotra Burba. Taniec dla Hani to przede wszystkim pasja oraz wolność. Na swoich zajęciach dba zarazem o aktywność i przyjemność z tańca oraz „relaks” dla ducha.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa