kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Izabela Noskiewicz
Izabela Noskiewicz
zoom

Absolwentka I stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Olsztynie, w klasie akordeonu, początkowo wiązała swoją przyszłość z muzyką. Jednak to taniec ostatecznie stał się jej pasją i sposobem na życie. Początkowo trenowała taniec towarzyski. Wtedy odkryła w sobie ogromne zamiłowanie do tańców latynoamerykańskich. Uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością taniec uzyskała w 2013 r. podczas kursu organizowanego przez Polską Akademię Sportu w Egurrola Dance Studio w Warszawie.

 

Uczestniczka wielu warsztatów u polskich i zagranicznych instruktorów, z zakresu tańców karaibskich, tańca klasycznego, dancehallu i wielu innych. Przygodę z salsą rozpoczęła w Lilla Salsa Academy w Olsztynie i mambo szybko stało się jej ulubionym stylem tańca. Nieustannie podnosi swoje umiejętności w zakresie salsy i bachaty poprzez udział w warsztatach i festiwalach w kraju i za granicą. Przez wiele lat aktywnie działała w Sekcji Tańca Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, przygotowując choreografie do różnego rodzaju eventów tanecznych. Doświadczenie sceniczne zdobywa biorąc udział w pokazach oraz spektaklach (Broadway vs Pryzmat, Akademia Pana B., Gra o taniec, reż. K. Grabińska; Alicja w Krainie Czarów, Burleska, reż. K. Stocka). Od początku 2017 r. do końca czerwca 2019 r. współpracowała także z Fundacją Tańca i Sztuki ARToffNIA. Aktualnie przeprowadziła się do Gdańska by poszerzać swoje taneczne horyzonty.

 

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi tancerzami. Jako instruktor, szczególną uwagę skupia na technice tańca oraz poprawności wykonywanych ćwiczeń. Nauczanie tańca, a w szczególności mambo jest jej życiową pasją.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa