kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Izabela Wysocka
Izabela Wysocka
zoom

Absolwentka I stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Olsztynie, w klasie akordeonu, początkowo wiązała swoją przyszłość z muzyką. Jednak to taniec ostatecznie stał się jej pasją i sposobem na życie. Początkowo trenowała taniec towarzyski. Wtedy odkryła w sobie ogromne zamiłowanie do tańców latynoamerykańskich. Uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością taniec uzyskała w 2013 r. podczas kursu organizowanego przez Polską Akademię Sportu w Egurrola Dance Studio w Warszawie.

 

Przez wiele lat współpracowała ze szkołą Lilla Salsa Academy oraz Fundacją Tańca i Sztuki ARToffNIA. Współtworzyła Sekcję Tańca na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, przygotowując choreografie do różnego rodzaju eventów tanecznych. Doświadczenie sceniczne zdobywa biorąc udział w pokazach oraz spektaklach (Broadway vs Pryzmat, Akademia Pana B., Gra o taniec, reż. K. Grabińska; Alicja w Krainie Czarów, Burleska, reż. K. Stocka).

 

Nieustanie stawia na swój taneczny rozwój poprzez udział w warsztatach i festiwalach w kraju i za granicą. Jej ulubione style taneczne to salsa, bachata dominicana, taniec klasyczny oraz high heels. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi tancerzami. Jako nauczyciel tańca, szczególną uwagę skupia na technice tanecznej, ale stara się łączyć ją z naturalnością ruchu. Według Izy taniec to rodzaj sztuki, który daje ludziom same korzyści – wyzwala radość, kształtuje samodyscyplinę, redukuje stres, pozwala nawiązywać przyjaźnie i po prostu - czyni nasze życie lepszym.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa