kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Jacek Bajor
Jacek Bajor
zoom

Z muzyką ma do czynienia od najmłodszych lat. Już jako pięciolatek występował na deskach Opery Bałtyckiej w spektaklu ” Madame Butterfly”. uczęszczał do szkoły muzycznej I stopnia, lecz rozpierająca go energia nie pozwoliła mu na zostanie wirtuozem fortepianu. Wolał kopać w piłkę.

 

Z tańcem zapoznał sie w 2005 roku, kiedy to zapisał sie na zajecia Street Dance. Właśnie w tańcu połączył swoje zamiłowanie do muzyki z nieustanną potrzebą ruchu. Zarażony nowa pasją pierwszy przychodził na sale treningową i ostatni z niej wychodził, co szybko zaowocowało pierwszymi sukcesami. W 2006 roku wyjechał na warsztaty do Dusseldorfu gdzie szkolił sie u mistrzów Hip Hopu ( Henryk Link), House( Meech), i Lockingu ( Greg Campbellock Jr) i to na dobre przypieczętowało jego związek z tańcem.

 

W 2007 roku ukończył kurs instruktora tańca. Od tego czasu chętnie dzieli się swoją wiedzą na zajęciach i warsztatach. Wraz z Formacja Enzym crew reprezentował Polskę jako „Team Poland” na międzynarodowych zawodach w Czechach (SDK) oraz Niemczech (Funkin Styles). Z tą samą Grupą dotarł do półfinału III edycji programu „Mam Talent”. Współuczestniczył w pierwszym w Polsce projekcie House Dance „Coz of Dance” na zaproszenie Justyny Lichacy, podczas „Hip Hop Groove Festival’u” w Warszwie. Wraz z grupą UDP organizował jamy, warsztaty, oraz zawody (The Styles Crash).

Jego mocna stroną w tańcu są muzykalność i wszechstronność. Ciągle poszerza swoje horyzonty taneczne o nowe style.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa