kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Jakub Gulbierz
Jakub Gulbierz
zoom

Kuba z tańcem jest związany znaczą cześć swojego życia. Już wieku 7 lat próbował swoich sił w tańcu ludowym, a rok później postawił pierwsze kroki na zajęciach tańca towarzyskiego. Ten styl skradł jego serce i rozbudził miłość do tańca. Przez ponad 10 lat Kuba intensywnie trenował, szkolił się i rozwijał u mistrzów tańca towarzyskiego. Razem z partnerkami tanecznymi rywalizował z innymi parami na parkietach całego kraju w turniejach tańca sportowego. Jego ciężka praca i zapał pozwoliły mu na zdobycie mistrzowskiej klasy tanecznej A w sportowym tańcu towarzyskim. Kuba wielokrotnie zwyciężał w ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca, np. International Dance Festival Tropicana Cup.

 

Parę lat temu Kuba poznał tańce socjalne. To była miłość od pierwszego kroku. Salsa i bachata zawładnęły nim całkowicie i sprawiły, że do dziś rozwija się w tych stylach z wielką namiętnością. Uczestniczy w wielu festiwalach, na których zdobywa wiedzę i poszerza swoje umiejętności taneczne. Jego zaangażowanie zostało zauważone i obecnie Kuba należy do męskiej formacji  salsowej Mambomaniax oraz bachatowej So!Bachata.

 

Od 2012 roku, po ukończeniu studiów kierunkowych organizowanych przez Polskie Towarzystwo Taneczne, Kuba uzyskał tytuł dyplomowanego instruktora w tańcu towarzyskim. Od tej chwili przekazuje swoją wiedzę, pasję i miłość do tańca kolejnym kursantom.

 

Dla Kuby najważniejsze jest, aby kursanci dobrze się bawili i czerpali radość z tańca. Jako tancerz tańca towarzyskiego dba o technikę tańca, ponieważ jej wysoki poziom umożliwia swobodny taniec z każdym partnerem lub partnerką. Istotny jest również dla niego męski styl tańca u Panów. Umiejętności analitycznego nauczania figur, zauważania szczegółów oraz indywidualne podejście do każdej pary sprawiają że każdy kursant wyniesie z zajęć u Kuby nowe umiejętności taneczne, które swobodnie wykorzysta na każdym  parkiecie.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa