kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Joanna Bujak - Pietrzela
Joanna Bujak - Pietrzela
zoom

Asia tańczy praktycznie od zawsze. Z sukcesami trenowała taniec towarzyski, przywożąc medale z wielu ogólnopolskich turniejów. Jako instruktor tego stylu przez wiele lat prowadziła zajęcia dla dzieci i dorosłych. Międzyczasie pod okiem Krzyśka Walkowiaka zaczęła swoją niestety zbyt krótką przygodę z jakże egzotycznym i niespotykanym na trójmiejskiej scenie tańcem, jakim jest salsa LA (on 1).

Łącząc swoją drogę zawodową – psychologię z największą pasją, którą oczywiście jest taniec, zdobyła uprawnienia do prowadzenia terapii tańcem. Wiosną 2014 roku szukając uniwersalnego tańca imprezowego, odkryła West Coast Swinga. Swoje pierwsze westowe kroki stawiała pod okiem Agnieszki Dzierwy i Wayne'a Powella. Do jej rozwoju bardzo przyczyniła się też najbardziej utytułowana polska para westowa Marta Nita i Piotr Lenart. Asia szybko zaczęła brać udział w międzynarodowych zawodach, warsztatach i festiwalach. Aby uczyć sie od największych mistrzów tego stylu takich jak: Benji Schwimmer, Torri i Maxime Zzaoui, Mario Robau, Robert Royston, Tatiana Mollmann i Jordan Frisbee przemierzyła całą Europę (i nie tylko) od Tel Avivu po Manchester. Jesienią 2015 roku ukończyła szkolenie dla instruktorów West Coast Swinga i od tego czasu prowadzi Westowe zajęcia.

Asia uwielbia turnieje i pokazy. Scena to jej żywioł. Przyznaje, że prawdziwy stres związany z zawodami poznała dopiero wtedy, gdy zaczęła dopingować w nich swoich podopiecznych.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa