kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Kamila Grygorowicz
Kamila Grygorowicz
zoom

Kamila Grygorowicz - choreograf i tancerka. Założycielka Pierwszej Szkoły Salsy w Olsztynie Lilla Salsa Academy. II Vicemistrzyni Polski w Salsie Solo i finalistka Mistrzostw Polski w kat. Latin Show (2012). W tańcu towarzyskim zdobyła siódme miejsce na Mistrzostwach Polski w tańcach latynoamerykańskich i posiada międzynarodową klasę taneczną “S”.
Jest absolwentką Choreografii i teorii tańca na Uniwersytecie Muzycznym im.F.Chopina w Warszawie oraz Choreografii i technik tanecznych na Akademii Muzycznej im.G.K.Bacewiczów w Łodzi. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II st. na wydziale Rytmiki i historii muzyki, Państwowe Ognisko Baletowe i jest wychowanką Szkoły Tańca Astra B.J.Porazików w Szczecinie.
Jej miłość do tańców kubańskich rozpoczęła się 10 lat temu podczas pobytu w Londynie. Swoje umiejętności w salsie zdobywała pod okiem Mistrzów takich jak: Griselle Ponce, Shani Talmor, Eddie Torres, Supermario, Susana Montero, Luis Vasquez, Melissa Fenandez, Johnny Vasquez, Maykel Fonts, Frankie Martinez. Swoje umiejętności rozwija biorąc udział w Kongresach i festiwalach Salsy na terenie kraju i za granicą (Warszawa, Berlin, Hamburg, Ateny, Istanbul, Londyn,Mediolan, Paryż, Neapol,Amsterdam, Ryga, Bruksela, etc.). Bierze udział w licznych pokazach, projektach na terenie Polski. Wspołpracowała z Sandra Ladies Project z Warszawy, z Klaudią Kunderą z Kielc, Krambo Dance Project Kraków i obecnie z Fibe Mambomaniax.
Jako tancerka trzy lata współpracowała z Zespołem Blue Cafe biorąc udział w trasach koncertowych oraz występując na największych Festiwalach w Polsce (Opole, Sopot) i programach telewizyjnych (“Jaka to melodia?”, “Kawa czy herbata”, “Dzień dobry TVN”).

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa