kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Karolina Landowska-Płonka
Karolina Landowska-Płonka
zoom

Taniec towarzyszy jej od najmłodszych lat. Swoją naukę tańca rozpoczęła od klasyki poprzez taniec współczesny w Teatrze Myzycznym w Gdynii. Od tamtej pory taniec zagościł w jej życiu na zawsze. Po przygodzie z teatrem trafila do formacji street dance gdzie poznawała podstawy różnych styli takich lirycal hip hop czy house.

 

Ciągle poszerzając swoją wiedzę I umiejętności na licznych zajęciach oraz warsztatach trafiła na zajęcia salsy. Stawiając swoje pierwsze kroki w rytmach latino zrozumiałą, że to własnie salsa skradła jej serce na dobre. Do salsy dołączyłą bachata I niezmiennie od ponad 10 lat rozwija się w tych stylach szkoląć się I występując na licznych festiwalach w Polsce i za granicą.

 

Oprócz tańca interesuje się również kulturą brazylijską, dlatego kilka lat poświęciła na trenowanie brazylijskiej sztuki walki jaką jest Capoeira, oraz na poznanie gorących rytmów samby. Przez około 3 lata współpracowała jako trener z zespołem Baltica Cheerleaders, stąd też pojawiła się chęć do pracy z dziećmi I młodzieżą.

 

Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi i zawsze stara się zarażać uśmiechem i pasją do tańca wszystkich dookoła. Najważniejsze dla niej w tańcu jest swoboda I dobra zabawa!

 

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa