kalendarz
zapisz się na kurs

News

scroll
Latino na Peronie | SO!SALSA x INÉS live band x DJ Marcel
Latino na Peronie | SO!SALSA x INÉS live band x DJ Marcel
zoom

Koniec wakacji to początek nowego tanecznego cyklu organizowanego przez So!Salsa i Stację Food Hall w Peronie 5!
Pierwsze LATINO NA PERONIE odbędzie się już 8 września o godz. 20:00. Więc jeśli tańczysz już wiele lat, dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem lub nie umiesz nawet jednego kroku ... to nie może Ciebie zabraknąć!

Zagra dla Was INÉS wraz z żywym bandem, a między setami koncertowymi spodziewajcie się niemniej gorących brzmień salsy z domieszką bachaty, prosto od Dj Marcela. A najlepsi instrukorzy So!Salsa poprowadzą dla Was animacje i z pewnością nie obejdzie się bez niespodzianek 

Data: 8.09.2023
Godzina: 20:00

Bilety: 20pln
https://www.shop.sosalsa.pl/
Bilety będą do kupienia również na bramce - płatność tylko GOTÓWKĄ

Dla kogo: dla WSZYSTKICH!

Do zatańczenia!
___________________
Inés – przedstawicielka salsowej, reggeatonowej i latin jazzowej sceny muzycznej, która dzięki oryginalności oraz różnorodności stylistycznej muzyki, którą prezentuje stworzyła bardzo niezwykły projekt, łączący wiele gatunków muzycznych jak: salsa, reggaeton, afro cuban, latin jazz, trap z elemetami brzmień muzyki elektronicznej dzięki temu uzyskano niespotykane do tej pory brzmienie całości, które swoim charakterem znakomicie wpisuje się w najbardziej obecnie ceniony i popularny na świecie nurt muzyki latino.
Koncerty inés to 120-sto minutowe widowisko, które gwarantuje publiczności wysokoenergetyczną dawkę latynoskiego temperamentu bogatego w rytm kongów i timbalesów czyli instrumentów charakterystycznych dla muzyki latino. Na scenie razem z inés występują wyjątkowi międzynarodowi muzycy, którzy swoją energią i dynamiką zapewniają publiczności artystyczne doznania na najwyższym możliwym poziomie emocjonalności. Dodatkowo widowisko zawiera elementy niezwykłej choreografii tanecznej stworzonej przez międzynarodowych choreografów, która doskonale wpisuje się w klimat całego wydarzenia w niezwykły sposób podkreślając jego dynamizm i charakter.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa