kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Martyna Pęcak
Martyna Pęcak
zoom

Martyna to bardzo otwarta, energiczna i entuzjastyczna osoba, której uśmiech rzadko schodzi z twarzy ???? Od wielu lat nieustannie zakochana w kubańskiej muzyce oraz tańcu. Wulkan pozytywnej energii, który wybucha, kiedy słyszy timbę.


Szkoli się u najlepszych instruktorów z całej Polski i Europy. Specjalizuje się w Salsie Kubańskiej (Casino), ale do swojego tańca dodaje też dużo elementów pochodzących z tańców afro-kubańskich takich jak Rumba Guaguanco, Rumba Columbia czy Afro Orishas. W jej choreografiach znajdziesz wiele odniesień do korzeni salsy tj. ojca salsy - Son Cubano, oraz elementy Cha Cha Cha, Mambo Cubano, Pilón, Yuka i Makuta. Jest również instruktorką Reggaeton. Połączenie wielu tańców daje jej możliwość tworzenia ciekawych, energicznych i różnorodnych choreografii. 


Jest przekonana, że zabawa tańcem powinna iść w parze z prawidłową techniką, której na zajęciach nie może zabraknąć. Bycie instruktorem jest dla niej czymś więcej niż tylko nauczaniem kroków. Jest to przede wszystkim chęć szerzenia pasji do tańca oraz uświadamianie kursantów jak tańczyć do muzyki. Na jej zajęciach usłyszysz wiele opowieści związanych z historią tańców kubańskich, ponieważ uważa, że świadomość tego, co się tańczy otwiera umysł i wpływa na szybszy rozwój tancerza.


Jej motto jest bardzo inspirujące: "What if I fall? Oh, but my daring, what if you fly?" A więc.. daj sobie szansę, przyjdź na zajęcia, a może i Ty zakochasz się w salsie? 

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa