kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Michalina Rzempowska
Michalina Rzempowska
zoom

Michalina swoją przygodę z Zumbą zaczęła przez przypadek, gdy postanowiła towarzyszyć mamie podczas treningu fitness. Było to cztery lata temu. Pod czujnym okiem Agnieszki Budkowskiej Michalina zaczęła rozwijać swoje umiejętności i niewątpliwy zumbowy talent udając się na kurs instruktora. Kurs Zumba® Basic 1 pod przewodnictwem Izabeli Kin rozwiał wszelkie wątpliwości, nie było już dla niej innej drogi kariery jak tylko Zumba fitness.


Pracując w renomowanych bydgoskich klubach fitness, Michalina doskonaliła swoje umiejętności w zakresie fitnessu. Ogrom chętnych osób przybywających z radością na zajęcia Zumby dawał jej dużo satysfakcji i motywacji do rozwoju. Kolejnym krokiem, jaki postawiła na ścieżce kariery był kurs Zumba Kids& Kids Jr. prowadzony przez Izabelę Kin. Od tego czasu nie ma przed Michaliną zamkniętych drzwi. Jej ambicja, miłość do tego wspaniałego tańca fitness sprawia, że jej zajęcia są wyjątkowe i pełne pasji.


Latem 2021 roku otrzymała propozycję prowadzenia zumby na znanym w całej Polsce Projekcie Plaża, organizowanym przez telewizję TVN. Podczas spotkań z Michaliną plaża przed sceną wypełniała się i mimo, że pogoda nie zawsze dopisywała to było gorąco! Nasza instruktorka brała czynny udział także w Projekt Zima, gdzie również rozgrzewała publikę w miarę możliwości atmosferycznych.


W czerwcu 2022 spełniło się jedno z największych marzeń Michaliny. Podbiła serca tłumów na konferencji „Perspektywy. Women in Tech" w Warszawie, gdzie pracowała w strefie Nike. Ogrom uśmiechów, zaangażowania ćwiczących, wyrazów uznania sprawia, że Michalina na pewno nie raz zawita na wielkiej scenie motywując innych do wspólnego treningu.


W 2022 roku brała czynny udział w ogromnym Zumbowym wydarzeniu- Wakacyjny Zumba Camp 2022, gdzie wymieniała się z koleżankami- instruktorkami doświadczeniem oraz motywacją. Był to bardzo ważny czas dla niej i dzięki nim zyskała nowe kroki i tym samym nową energię do pracy.


W październiku rozpoczęła studia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku wychowanie fizyczne, co wiązało się z przeprowadzką z rodzinnej Bydgoszczy do Gdańska. Z wielkim bólem żegnała się ze swoimi grupami, z którymi była bardzo związana, by zacząć nowe życie w naszym studio! Michalina z radością poprowadzi dla Was zajęcia Zumba fitness i obiecuje, że nie tylko spalicie kalorie, wyrzeźbicie sylwetkę, zyskacie poczucie rytmu i kobiecości, ale także będziecie się świetnie bawić!

 

 

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa