kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Monika Parafiniuk
Monika Parafiniuk
zoom

Z wykształcenia pedagożka, animatorka kultury oraz choreografka. Ukończyła studia na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie oraz na Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi.

Od 10 lat prowadzi zajęcia taneczne z zakresu tańca współczesnego, improwizacji ruchowej oraz teatru tańca. Jest tancerką Olsztyńskiego Teatru Tańca, z którym do tej pory zrealizowała 6 spektakli. Taniec w jej życiu pojawił się 15 lat temu i rozwijał ją na każdej płaszczyźnie – cielesnej, duchowej oraz emocjonalnej. Aspekt terapeutyczny interesuje ją w ruchu najbardziej, co dało początek profesjonalizacji samej siebie jako terapeuty tańcem i ruchem. We wrześniu 2020 roku rozpoczęłam kurs choreoterapii.

Uczestniczyła w 4 letnim szkoleniu psychoterapii tańcem i ruchem Instytutu DMT. Studiuję również terapię pedagogiczną. Jestem zmotywowana aby ciągle szkolić się w tej rozwijającej się dziedzinie ruchu. Bierze udział w licznych warsztatach tanecznych oraz rozwojowych, z których czerpie inspiracje do dalszych ruchowych poszukiwań.

 

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa