kalendarz
zapisz się na kurs

News

scroll
Multisport aktywny na platformie online www.livesosalsa.pl
Multisport aktywny na platformie online www.livesosalsa.pl
zoom

Kochani❣️

!!!!!!!! Spieszymy z dobrą nowiną!!!!!!!

Użytkownicy kart Multisport mogą korzystać z zajęć na naszej platformie www.livesosalsa.pl

 

Startujemy już jutro, czyli we wtorek 24 marca! 

 

----- REGULAMIN KORZYSTANIA Z KART MULTISPORT NA PLATFORMIE LIVESOSALSA.PL

  1. Każdy użytkownik aktywnej karty Multisport (Plus, Classic, Active, Senior) RAZ DZIENNIE może uzyskać kod do wzięcia udziału w zajęciach, który jest ważny do końca danego miesiąca. Kody będą wydawane przez firmę Benefit Systems po wysłaniu maila na adres MSonline@benefitsystems.pl, gdzie użytkownik zgłasza się podając nr karty oraz dane osobowe. NA KAŻDE KOLEJNE ZAJĘCIA NALEŻY OD MULTISPORTA POBRAĆ NOWY KOD - kody są jednorazowe

2. Podany kod należy wysłać na maila zapisy@sosalsa.pl, najpóźniej na GODZINĘ PRZED transmisją online wybranych zajęć na www.livesosalsa.pl.

   W treści maila należy podać kod do autoryzacji i zajęcia online, na które chcecie się zapisać.

    WAŻNE- maile wysłane później niż na godzine przed wydarzeniem nie zostaną zakwalifikowane

 

3. Po otrzymaniu od nas maila z potwierdzeniem, iż kod działa i przypisaliśmy użytkownika do wybranych zajęć można się do nich zalogować (na 20 minut przed transmisją).

 

4. Logowanie do wybranych zajęć nastąpi poprzez platformę www.livesosalsa.pl po podaniu adresu e-mail, z którego wysyła się do nas maila ze zgłoszeniem + hasło w postaci kodu otrzymanego od Benefit Systems. Wpisujemy to w pola obok wybranej przez nas transmisji :)

 

5. W razie problemów z logowaniem prosimy o kontakt na zapisy@sosalsa.pl. Uwaga, podczas transmisji dostępne są trzy Playery, z których można korzystać. Wybierzcie ten, który da Wam najlepszą jakość transmisji. Z boku okienka transmisji znajduje się Chat, na którym można zadawać pytania i prośby, a w razie małych zacięć prosimy odświeżyć stronę. Pamiętajcie że musicie mieć dość dobry Internet, żeby dobrze odbierać zajęcia( minimum LTE )

 

6. Każdy użytkownik może za pośrednictwem KODU skorzystać z JEDNYCH zajęć dziennie.

 

7. Aktualny grafik jest dostępny zawsze na stronie https://livesosalsa.pl/ oraz w postach na naszym fb: https://www.facebook.com/sosalsapl/

Kto do nas dołącza? ????????????????
Juhuuuuuu tańczymy! Tak się cieszymy! ????

Ściskamy Was! ❤️????

Klaudia, Fibe, Krzyś
& So!Salsa Team!

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa