kalendarz
zapisz się na kurs

Pierwszy taniec

scroll

Pierwszy taniec

Pierwszy taniec to chwile wyjątkowe w życiu każdego człowieka. Kiedy już po miesiącach przygotowań przychodzi ten wielki dzień, rozpoczynamy go od pierwszego tańca. Często Panie marzą, że będzie to te 5 wyjątkowych minut, które i one i goście weselni zapamiętają na długie lata. Oczywiście, może się tak stać, ale należy się do tego przygotować.

Pierwszy taniec
Pierwszy Taniec - druga cześć tekstu

Pierwszy taniec – jak wypaść wyjątkowo?
Każdy z nas ma w sobie duszę tancerza i choć niektórym wydaję, że lepiej tańczy słup telegraficzny niż oni, to w SoSalsa pokażemy wam, że każdy może nauczyć się tańczyć. Wyobraźcie sobie miny gości, kiedy zaskakujecie wszystkich tangiem z „Zapach kobiety” lub namiętne mambo z Dirty Dancing, kiedy wasze ciała stanowią jedność a poprzez taniec wyrażacie swoją miłość.

Jaki taniec wybrać? Drogie Panie, Wy już doskonale wiecie jakie taniec chcecie zatańczyć jako ten pierwszy ze swoim ukochanym. Większość was już jako małe dziewczynki tańczyła z Patrickiem Swayze czy Johnem Travoltą. Jedyne co musicie zrobić, to przyjść do naszej szkoły tańca w Gdańsku . W SoSalsa pokażemy wam, że taniec jest też dla Was i nie tylko ten pierwszy będzie cudownym przeżyciem.

Pierwszy Taniec - druga cześć tekstu
Pierwszy taniec - cześć 3 tekstu

Pierwszy taniec, którego nauczycie się w SoSalsa będzie dopiero malutkim kroczkiem w waszej miłości do tańca, rytmu i spontaniczności. Rozkochamy Was w tańcu, nauczymy bawić się tańcem i pokażemy że poprzez taniec możecie się fantastycznie bawić. Kochani, SoSalsa to 40 stylów tańca ponad 20 wykwalifikowanych instruktorów i tysiące uczniów, którzy poczuli taniec z nami. Dołączcie do nas na to nigdy nie jest za późno.

So!Salsa

Gdańsk

Godziny otwarcia: 
15:00-22:00 (od niedzieli do czwartku)

Adres:
Elektryków 4

Telefon:
+48 508 050 299

e-mail:
biuro@sosalsa.pl

Zapisy:
zapisy@sosalsa.pl

Wynajem na wydarzenia i eventy:
kontakt@twojastocznia.pl

SoSalsa - Solidarity of Salsa