kalendarz
zapisz się na kurs

News

scroll
Rytm Serca - Joga&Taniec
Rytm Serca - Joga&Taniec
zoom

Kochane Kobiety,

przez ostatni rok żyjemy w ciągłym stresie nie zapominajcie w tym czasie zadbać o siebie same i swoje wnętrze.
Aby Wam w tym pomóc, udało nam się ustalić nową datę cudownych warsztatów łączących jogę i taniec!
Już w maju zapraszamy na niedzielę pełną kobiecych serc .
Poczuj swoje ciało poprzez taniec, rozbudź uśpioną energię drzemiąca w każdej kobiecie. Odreagujesz stres i napięcia w ciele, pomedytujesz w ruchu, pokonasz własne bariery i pobudzisz kreatywność. Pokochaj siebie całym sercem!
Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie – daj sobie trochę miłości i spędź piękny dzień z nami!

KOBIECY KRĄG - JOGA - WYKŁAD O ISTOCIE PIĘKNA - TANIEC - MEDYTACJA\

PLAN WARSZTATU :
9:00-11:00 KOBIECY KRĄG & JOGA (Zosia)
11:00-11:30 przerwa śniadaniowa
11:30-13:00 WYKŁAD - ''PIĘKNO'' (Zosia)
13:00-13:30 przerwa
13:30-15:00 TANIEC (Klaudia)
15:00-16:00 MEDYTACJA I KRĄG ZAMYKAJĄCY (Zosia)
*jeśli posiadacie swoją ulubioną matę to zabierzcie ją ze sobą, jeśli nie - mamy maty na miejscu:)
*zabierzcie ze sobą prowiant na ładowanie swoich baterii podczas przerw, koc, ciepłe napoje jak kawa, herbata oraz woda zapewniamy na miejscu 

CENNIK:
- do 31.03 - 159 zł !
- do 30.04- 179 zł
- do 22.05- 189 zł
- 23.05 (w dniu wydarzenia) 199 zł

Joga z Soffi SMU
Praktyka prowadzona przez Soffi to kombinacja Hatha Jogi oraz Joga Terapii. Jej holistyczne podejście do człowieka jako do całości: Ciała, Duszy i Umysłu pozwala lepiej poznać siebie i rozpocząć własną przygodę z jogą. Harmonijne połączenie ruchu, oddechu, muzyki i przestrzeni z rozwojem samo-świadomości daje energię na cały dzień, budując siłę oraz równowagę, zarówno fizyczną jak i psychiczną. Zajęcia przeznaczone są dla każdego, dostosowane zarówno do osób początkujących jak i do tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z jogą.
Soffi zapytana „dlaczego warto wziąć udział w tych zajęciach?” odpowiada: „Możesz dać innym tylko to co masz w sobie, dlatego zadbaj o jakość i harmonię swojego wnętrza”

Warsztat taneczny z Klaudią Kopiec.
Zajęcia prowadzone przez Klaudię to nie tylko nauka kroków - to opowieść o subtelności i wyrazistości, naturalności i charyzmie, plastyczności i dynamice. Jak to wszystko ubrać w jedno i stworzyć balans, w którym każda kobieta znajdzie swój styl, bez stresu - z akceptacją i słuchaniem swojego ciała:)
Poprzez ćwiczenia izolacyjne, rozruszanie i rozbudzenie naszych bioder, klatki piersiowej i ramion, poznając podstawowe kroki słonecznej salsy – pobudzimy ciała do ruchu i obudzimy naszą ognistą kobiecą energię i temperament. Zajmiemy się doświadczaniem tańca jako narzędzia, dostępnego dla nas w każdej chwili, dzięki, któremu nauczymy się wyrażać uczucia i emocje w bezpiecznym środowisku naszego ciała.
Taniec jest jak lustro – odbija nasze mocne i słabe strony. Pozwala dotrzeć do uczuć, których być może nawet nie potrafimy wyrazić werbalnie. Emocje i uczucia poruszają naszym ciałem – blokowanie ich źle wpływa na nasz balans i samopoczucie … także nauczymy się to WYTAŃCZYĆ, bez zbędnych słów i w pełnej akceptacji. 
Co zabiorę ze sobą po tym warsztacie?
-narzędzia do wyrażania swoich uczuć i emocji pozawerbalnie, dzięki własnemu ciału i muzyce
-zwiększenie świadomości swojego ciała
-wzrost poczucia własnej wartości, większą akceptację swojego ciała
-otwarcie się na siebie i swoje potrzeby
a do tego nauczysz się podstawowych kroków salsy, tanecznych izolacji do ćwiczeń samodzielnie w domu, odreagujesz stres i napięcia w ciele, pomedytujesz w ruchu, pokonasz własne bariery, pobudzisz kreatywność i dostaniesz kopa energetycznego.


PROWADZĄCY WARSZTATY:

ZOFIA STYN - Ma sangita anand
Zosia przez Całe życie związana była z ruchem i ciałem. Tancerka i choreograf, trener personalny, absolwentka Akademi Wychowania Fizycznego i Sportu przez całe dorosłe życie szukała sposobu na pozbycie się bólu pleców związanego ze skoliozą. Ta ścieżka doprowadziła ja do praktyki jogi w wielu krajach: Anglia, Szkocja, USA, Polska, Sri Lanka , Indie, Indonezja, Tajlandia, Nepal . Ukończyła kurs Yoga Teacher Training w Paramanand Institute of Yoga and Sience oraz kurs Yoga Therepy in Indore w Indiach , oba certyfikowane przez Yoga Allianz. Zdobyła również 2 miejsce podczas konferencji "5 international conference in India" z projektem dotyczącym tematu skoliozy poprzez terapie Joga. Kolejnym krokiem w edukacji był kurs nauczycielski w stopniu zaawansowanym 250 hours w Yoga point w nasik. W tej ashramie skończyła również kurs dotyczący jogi oraz kobiet w ciąży . Kursy nauczycielskie oraz doświadczenia z podróży po Indiach poprowadziły ja naturalna ścieżka do uczenia ludzi w wielu miejscach na ziemi : Tajlandia, Sri Lanka , Bali, Gili island, Nepal. Podczas tych intensywnych podróży zdała sobie sprawę ze chce w życiu robić piękne rzeczy : żyć szczęśliwie, pomagając tym samym innym ludziom.

KLAUDIA KOPIEC
Tancerka, choreograf
Kiedyś tancerka streetowa, teraz jedna z czołowych tancerek salsy w Polsce. Założycielka, choreograf i tancerka damskiej grupy salsowej So!Ladies. Występuje na scenach polskich i zagranicznych festiwali. Współzałożycielka i liderka szkoły So!Salsa na gdańskiej stoczni.
Aktywnie promuje taniec, organizuje eventy, festiwale i buduje polską scenę salsową. Wulkan pozytywnej energii, subtelnej kobiecości, naturalności. Potrafi połączyć to wszystko w jedno – lśnić i odnajdywać blask w drugim człowieku - i na sali tanecznej i w życiu. Jako nauczyciel największą uwagę zwraca na naturalność ruchu, organiczność, subtelność. A jej myślą przewodnią jest "Don't go with the flow, BE THE FLOW."
Zakochana w tańcu, podróżach, jodze i medytacji – szuka różnych dróg i narzędzi aby żyło się lepiej, piękniej i uważniej – dla siebie i dla swojego otoczenia.

UWAGA !!!
Ilość miejsc ograniczona:)

Zgłoszenia: zapisy@sosalsa.pl

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa