kalendarz
zapisz się na kurs

News

scroll
So!Salsa Camp Edycja Jesienna
So!Salsa Camp Edycja Jesienna
zoom

Hopsaaaaa! Odpalamy edycje jesienną naszego Campa
Lato jeszcze z nami, cały czas wspominamy niezapomnianą edycję Summer Campa ale nie zwalniamy tempa i już myślimy o kolejnym wspólnym wyjeździe ...a jeśli So!Salsa Camp
...to tańce nad morzem (i w morzu ;)), wielka integracja, ognisko, tańce od zachodu do wschodu słońca, ile dusza zapragnie! 
Czyli jesienna integracja So!Salsa! 
Uciekamy na weekend i zapraszamy wszystkich maniaków tańca na SoSalsa Camp edycja jesienna 
Kiedy? w dniach 15 - 17.10.2021
Gdzie? Władysławowo 
Ośrodek Wypoczynkowy "Willa Pomorzanka"
Usytuowana jest w centrum Władysławowa. W odległości zaledwie 702 kroków od plaży oraz z dala od głównych arterii komunikacyjnych 

Cena?
pierwsze 10 osób - 449zł - SOLD OUT
kolejne 20 osób - 479zł - SOLD OUT

kolejne 20 osób - 499zł 
Przy zapisie zapytaj, który próg Cię obowiązuje!

Chętne osoby prosimy o kontakt   zapisy@sosalsa.pl
bądź oczywiście w naszej drogiej recepcji studia!
Jedziemy na relaaaaaaaaaaaaaks! 
REZERWUJCIE JUŻ TERMIN!!!

REGULAMIN:

-Odsprzedaż biletów i zmiana nazwiska przypisanego do biletu może zostać dokonana tylko 1 raz. Odkupionego biletu nie można odsprzedać kolejnej osobie.
-Zmiana właściciela wymaga DOPŁATY różnicy między ceną obowiązującą w dniu zakupu biletu przez pierwotnego nabywcę, a ceną aktualną w dniu zgłoszenia zmiany nazwiska i dokonania zapłaty.
-Pierwotny właściciel biletu powiadamia o zmianie wysyłając maila do organizatora zawierający imię, nazwisko oraz adres e-mail nowego właściciela na adres zapisy@sosalsa.pl
-Odsprzedaż biletów i zmiana nazwiska przypisanego do biletu możliwa jest do 10 października 2021r. Zmiany dokonane po tym terminie nie będą akceptowane. Organizator nie pośredniczy w poszukiwaniu nowego nabywcy biletu. Uczestnicy rozliczają się między sobą.
Do organizatora należy jedynie wpłacić różnice jaka może wynikać w cenie biletu.
W razie nieobecności na wydarzeniu można przepisać wydana kwotę na poczet karnetów w studiu, warsztatów tanecznych, obozu letniego 2022, WTF 2022, ale informacje o tym fakcie należy przesłać do organizatora najpóźniej do 10 października 2021, w przeciwnym wypadku kwota przepada. Organizator nie dokonuje zwrotów. Jedynym przypadkiem jest konieczność odwołania eventu.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa