kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Szymon Bardo
Szymon Bardo
zoom

Szymon swoje pierwsze taneczne kroki stawiał w szkole podstawowej ucząc się tańca towarzyskiego, ale karierę zawodowego tancerza porzucił już w czwartej klasie. Przez długie lata poszukiwał różnych form ekspresji ruchowej - przez pływanie i trening siłowy, które do dzisiaj są jego pasją. Czuwa także nad perfekcyjnym ruchem u innych osób - na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta.

Kiedy taniec wszedł do jego życia, zaczął swoją wspólną przygodę od salsowego clave, ale było to tylko chwilowe zauroczenie. Nie spodziewał się, że prawdziwy ogień i miłość do tańca roznieci w nim Bachata.

Pochłonęła go bez reszty Bachata Sensual, ale nie wstydzi się częstych romansów tego stylu z Sensual Impro i klasyczną Dominikaną.

Nieustannie szkoli się na licznych wyjazdach i eventach od polskich i światowych gwiazd tańca jak Marco Espejo i Sara Panero, Kike Utrera i Nahir Romano, Abdel Cubano i Lety Cano, oraz Korke&Judith oraz wiele wiele innych.

Na jego zajęciach częściej spotkacie się z nowszymi trendami muzycznymi niż ze starą klasyką gatunku.

W tańcu ważne są dla niego emocje. Poza fun'em, lekkim prowadzeniem i czujną interpretacją muzyki duży nacisk kładą na łamanie standardów i improwizację. Uczy tak żeby taniec dawał niekończącą się przyjemność i nakręcał radość każdego dnia.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa