kalendarz
zapisz się na kurs

News

scroll
Warsztaty z Sandrą Guzek w So!Salsa
Warsztaty z Sandrą Guzek w So!Salsa
zoom

We wrześniu zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie!
Warsztaty poprowadzi polska #salsaqueen Sandra Guzek! 
Ogromny talent, niezwykła pracowitość, piękna wrażliwość, wiedza, wdzięk.... i tak można by długo opowiadac - ale lepiej przyjść i się przekonać :-)

Kiedy? 27-28.09.2019r.

27.09 - godz. 17:00 - 20:00
28.09 - godz. 10:00 - 13:00

Gdzie? No u nas w domu;) So!Salsa, na stoczni, ul Elektryków

Grafik:
 Dzień pierwszy
•17:00 1h bodymovement
(zajęcia open, dla pań i panów: izolacje, praca nad świadomością ciała, płynność vs. zatrzymania ruchu, praca z oddechem w tańcu )
•18:00 1h spin class
(zajęcia open, dla pań i panów: jak prawidłowo się obracać solo i w parze, proste i przydatne ćwiczenia, które pomogą Ci opanować technikę obracania, dokładnie wytłumaczona technika obrotów, obroty solo i tricki, które pomogą obracać się w parze)
•19:00 mambo fusion
(zajęcia open, dla pań i panów: godzinny challange footworkowy inspirowany nowinkami z Mediolanu - europejskiej stolicy MAMBO :) Sandra w kwietniu, wzięła udział w fantastycznym bootcampie Macro Ferrigno i szkoliła się podczas najbardziej prestiżowego festiwalu mambowego - MAMBOLAND, więc spodziewajcie się najświeższych nowinek :))

Dzień drugi
•10:00 technika tańca - mobilty
(czyli zdecydowany MUST każdej tancerki :) A co się kryje pod tą nazwą? Po prostu przyjdź na zajęcia i przekonaj się sama jak efektywnie poprawisz jakość tańca pod skrzydłami Sandry :))
•11:00 ladies movement
(musicality tańczenia "on2", bodymovement i izolacje, technika tańca, autorskie cwiczenia Sandry, które ułatwią Ci zrozumienie ciała i tego jak się poruszac, żeby wyglądać i czuć się naturalnie i kobieco, organiczny, kobiecy ruch ciała, kroki i obroty okraszone elementami bodymovementu i stylingu, nauka oddychania w tańcu)
•13:00 ladies choreo
(choreografia dla naszych ladies oparta o zajęcia ladies movement)

Cena:
1 dzień - 89 zł
2 dni - 159 zł
*klienci SoSalsa z aktywnymi karnetami zniżka 9zł

Zapisy:
w recepcji studia lub mailowo zapisy@sosalsa.pl

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, TEGO NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ :-)


Sandra Guzek jest niezwykle utalentowaną tancerką, doświadczoną instruktorką i, wykształconym pedagogiem tańca, instruktorką pilates i stretchingu oraz miłośniczką jogi.

Sandra tańczy od dziecka, już ponad 20 lat! A studia o kierunku Taniec, specjalizacja pedagogika tańca ukończyła w 2015 roku. Obecnie kończy drugi kierunek - psychologię. Prowadzeniem zajęć zajęła się już dawno, mając zaledwie 17 lat. Od tego czasu czerpie z tego niezmiennie ogromną przyjemność. Sama mówi, że nie ma nic piękniejszego w pracy instruktora, jak widoczne postępy kursantów oraz zarażanie ich pasją do tańca.

Sandra prowadzi zajęcia przekazując dużo techniki, ale również dużo cennych uwag każdemu uczestnikowi zajęć. Jest wszechstronną tancerką, inspiracje czerpie z takich technik jak jazz, afro, hip hop, dancehall. Style tańca, w których czuje się najlepiej to Salsa New York Style , Bachata , Pachanga, Reggeton oraz High Heels, w którym może wyrazić swoja kobiecość. Jest często zapraszana, aby prowadzić warsztaty w Warszawie, Polsce oraz za granicą. Sandra prowadzi również grupy choreograficzne, z którymi występuje na licznych eventach. Obecnie jej grupa, to Sandra Ladies Team. Sandra jest również choreografem i tancerką nowego projektu Latin Movement.

Jej styl można ująć w 3 słowach- plastyczności, kobiecość i dynamika.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa