kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Wojtek Łabas
Wojtek Łabas
zoom

Z tańcem latynoskim związany od 2011 roku. Początki z salsą ON2 (NY), kizombą, a następnie bachata. Aktywnie bierze udział w warsztatach tanecznych w Polsce oraz za granicą. Szkoli się na warsztatach bachaty m.in u: Daniela i Desiree, Korke y Judith, oraz u doskonałych Polskich instruktorów: Ewa i Łukasz Raś, Sambor i Mery, bachata caricia i wielu wielu innych dzięki którym rozwinął bachatę nuova, impro, czy sensual.

 

Od lat posiada dyplom "Bachatowej zajebistości". Warsztaty taneczne z salsy ON2 odbywa m.in. pod okiem takich instruktorów jak: Eddie Torres, Juan Matos, Adolfo Indacochea. W 2017 roku z formacją zouk’a zdobył wysokie, 2 miejsce w kategorii formacji na międzynarodowym festiwalu tanecznym El Sol Warsaw Festival. Od dłuższego czasu skupiony na salsie i bachacie. To te 2 style są dla niego jak krew. Napędzają go nie pozwalając pozostawać w miejscu. Uwielbia taniec socialny.

Wychodzi z założenia, że nieważne kto jak tańczy, ważne by partnerka i partner czuli się dobrze tańcząc, ponieważ taniec ma sprawiać radość.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa