kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Wojtek Puławski
Wojtek Puławski
zoom

Wojtek swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 2006 roku od kursu tańca towarzyskiego, jednak po pewnym czasie stwierdził, że zdecydowanie bardziej pociąga go wizja tańca socjalnego, a nie sportowego co spowodowało że zainteresował się salsą. Przez kilka lat z różną regularnością i częstotliwością uczył się takich styli jak salsa i bachata aż w końcu szczęśliwym trafem znalazł się na zajęciach kizomby w studiu So!Salsa prowadzonych przez Jacka Cholewińskiego. Ten styl tańca mocno zainteresował jednak szybko trafił na parę instruktorów z Trójmiasta - Chrisa i Adrianę, którzy byli jednymi z pierwszych w Polsce instruktorów stylu urban kiz, który jest pochodną kizomby. Wojtek szybko zakochał się w tym stylu tanecznym i zaczął się w nim intensywnie szkolić.

 

Przez ostatnie 1,5 roku uczestniczył w wielu festiwalach i warsztatach w Polsce i za granicą ucząc się od najlepszych międzynarodowych instruktorów takich jak Curtis & Carola, Albir Rojas, Enah, Willy Dianza, Jojo & Mickaela, PY & Sarah czy Ronnie Saleh. Dwukrotnie brał udział w projekcie choreograficznym Random Roots autorstwa Albira Rojasa, dzięki czemu udało mu się wystąpić na festiwalu Feeling Kizomba w Madrycie wraz z tancerzami z kilku innych krajów i samym Albirem.

 

W styczniu 2018 roku ukończył w Paryżu kurs instruktora urban kiz 1 stopnia prowadzony przez Curtisa i Carolę (Curtis jest uznawany za jednego z twórców stylu urban kiz) a w czerwcu 2018 roku w Krakowie kurs instruktora urban kiz prowadzony przez Carolinę, Enaha i Mouna (kolejnych pionierów tego stylu tańca). Od listopada 2017 roku jest również członkiem Polish Kizz Team - pierwszej polskiej międzynarodowej ekipy taxi dancers.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa