kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Zosia Bardo
Zosia Bardo
zoom

Zosia mówi o sobie że jest wiecznie niespełnionym dzieckiem – w życiu zawsze towarzyszyły jej artystyczne przygody. Taniec rozpoczął się od marzeń o klasyce – na zajęciach z Jazz’u i Teatru Tańca. Z teatrem tańca „Pasja” występowała m.in. na Scenie Teatralnej NOT czy na deskach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego w spektaklach „Rocko-Barocco”, „No to Fruu!”, etc.

Cały czas możecie ją spotkać na zajęciach tanecznych różnych stylów, gdzie pracuje nad precyzją ciała i szuka inspiracji do swojego tańca.

Kiedy taniec wszedł do jej życia, zaczeła swoją przygodę od salsowego clave, ale było to tylko chwilowe zauroczenie. Nie spodziewała się, że prawdziwy ogień i miłość do tańca roznieci w niej Bachata.

Pochłonęła ją bez reszty Bachata Sensual, ale nie wstydzi się częstych romansów tego stylu z Sensual Impro i klasyczną Dominikaną.

 

Nieustannie szkoli się na licznych wyjazdach i eventach od polskich i światowych gwiazd tańca jak Marco Espejo i Sara Panero, Kike Utrera i Nahir Romano, Abdel Cubano i Lety Cano, oraz Korke&Judith oraz wiele wiele innych.

Na jej zajęciach częściej spotkacie się z nowszymi trendami muzycznymi niż ze starą klasyką gatunku, chociaż z Zosią nigdy nie wiadomo co się wydarzy!

W tańcu ważne są dla niej emocje. Poza fun'em, lekkim prowadzeniem i czujną interpretacją muzyki duży nacisk kładzie na łamanie standardów i improwizację. Uczy tak żeby taniec dawał niekończącą się przyjemność i nakręcał radość każdego dnia.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa