kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Zosia Bardo
Zosia Bardo
zoom

Zosia Bardo to wrażliwiec o 100 talentach i ładniejsza połówka teamu Bardoterapia.

O ludziach wie sporo - posiada dyplom fizjoterapeuty, a na codzień pracuje jako wykładowca i lekarz. To na studiach rozkochała się w tańcu - pochłonął ją jazz, teatr tańca i w końcu bachata. Ach ta bachata, bachata.. Zosia ma za sobą setki godzin szkolenia z gwiazdami polskiej i światowej sceny tanecznej, dla swojego rozwoju zjeździła całą Polskę i parę europejskich miast. Jest instruktorem bachaty od 2018 roku, inicjatorem i propagatorem Sensual Impro w Trójmieście.

 

Jest Certyfikowanym Instruktorem Regeetonu oraz Certyfikowanynym Instruktorem Izolacji. Dorywczo choreograf. Całodobowo głodna nowej wiedzy . Swoją idee "dobrego tańca" szerzy z Szymonem, na wielu eventach tanecznych - dotychczas w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Trójmieście i Zakopanem, a dopiero się rozkręca!

 

Na zajęciach zależy jej na na nauce naturalnej komunikacji, budowanej przez świadomość ciała, technikę i szacunek do drugiego człowieka. Podczas lekcji z nią, nauczysz jak się czerpać dziecięcą radość z tańca. Niech Cię nie zdziwi muzyka z kręgu Reggaeton, Afro i Electro!

 

Zosia to kopalnia wiedzy, z której możesz skorzystać - odpowie zarówno na pytania o zasady ruchu, anatomię jak i psychologiczne aspekty tańca. Można by pisać wiele, ale pewne jest, że na jej zajęciach zachwycisz się tańcem i za każdym razem opuścisz sale z nową wiedzą i bananem na twarzy.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa