kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Chris Pi
Chris Pi
zoom

Chris, jak wielu innych tancerzy, zaczął od tańca towarzyskiego. Poszerzając swoje horyzonty, poprzez salsę, bachatę i dancehall, trafił wreszcie na West Coast Swinga. I to okazał się strzał w dziesiątkę!

Chris z ogromnym entuzjazmem, zaczął zgłębiać tajniki westowych umiejętności tanecznych, na parkietach całej Europy. Zaangażował się w pomoc swoim pierwszym Westowym trenerom Agnieszce Dzierwie i Wayne'owi Pawellowi przy organizacji międzynarodowych festiwali tanecznych Baltic Swing oraz Warsaw Halloween Swing.

Największymi westowymi autorytetami są dla niego Mario Robau i Robert Royston, natomiast nigdy nie przepusci okazji, aby wziąć priveta z Iriną Puzanovą czy Semionem Ovsiannikovem.

Marzy o tym, aby w Trójmieście powstała ogromna westowa społeczność. Aby to marzenie urzeczywistnić zdobył uprawnienia instruktora West Coast Swinga w Global Professional Dance Instructors Association i niestrudzenie od 2015 roku prowadzi zajęcia westowe w trójmiejskich szkołach tańca, organizuje imprezy i warsztaty.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa