kalendarz
zapisz się na kurs

O nas

scroll

So!salsa - Szkoła Tańca Trójmiasto

Solidarity of Salsa – So!Salsa została założona poprzez połączenie sił oraz pasji do tańca trójki utalentowanych tancerzy Klaudii Kopiec, Krzysztofa Himkowskiego oraz Krzysztofa Walkowiaka.

 

Niech Was nie zwiedzie salsa w nazwie naszej szkoły. Promujemy salsę, ale nie zamykamy się na inne nurty taneczne. U nas każdy znajdzie coś dla siebie dzięki bogatej ofercie zajęć – od salsy zaczynając poprzez dancehall, taniec towarzyski, hip-hop i wiele wiele więcej.

O nas
O nas - Ogromna industrialna przestrzeń
O nas - Ogromna industrialna przestrzeń

Ogromna industrialna przestrzeń do tańca, widok stoczniowych żurawi za oknem, najlepsi instruktorzy, unikalny klimat oraz imprezy jakich w Trójmieście jeszcze nie było. To Nasza propozycja dla Was!

 

Stworzone w nowoczesnym stylu studio usytuowane jest na terenie Młodego Miasta - w jednej z historycznych hal Stoczni Gdańskiej, przy coraz bardziej znanej i popularnej ulicy Elektryków.

Studio

Szkoła tańca So!Salsa wyposażona jest według najwyższych standardów, profesjonalne parkiety, lustra oraz zaplecze sanitarne. Wszystko po to abyście czuli się u nas komfortowo i mogli z przyjemnością uczęszczać na Nasze kursy tańca.

O nas - Studio

Nasi nauczyciele są fachowcami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim ich pasją jest taniec. Każdy z nich stawia na nieustanny rozwój dzięki czemu mogą pochwalić się naprawdę bogatym dorobkiem. Na swoim koncie mają udziały w dużych projektach (Mam Talent, Got to dance, Euro 2012, Eurowizja, Slavic Dancehall Queen 2015, uczestnictwo w Mistrzostwach Polski, Europy i Świata, kongresy taneczne w Polsce i za granicą).

So!Salsa

Gdańsk

Godziny otwarcia: 
15:00-22:00 (od niedzieli do czwartku)

Adres:
Elektryków 4

Telefon:
+48 508 050 299

e-mail:
biuro@sosalsa.pl

Zapisy:
zapisy@sosalsa.pl

Wynajem na wydarzenia i eventy:
kontakt@twojastocznia.pl

SoSalsa - Solidarity of Salsa