kalendarz
zapisz się na kurs

Eventy

scroll

imprezy okolicznościowe i eventy firmowe

Oferujemy Państwu wynajem sal na eventy i wszelkiego rodzaju szkolenia bądź imprezy.

 

Nasze studio składa się z trzech dużych zmodernizowanych sal oraz kilku mniejszych pomieszczeń – w tym antresole o łącznej powierzchni prawie 1000m2, sale z lustrami na całej długości ściany, profesjonalne nagłośnienie, bogate i różnorodne oświetlenie. Doskonała przestrzeń do zorganizowania eventu firmowego, wesela, bądź konferencji.

Eventy
Eventy - Sale wyposażone są w nową wentylację, pomieszczenia socjalne oraz zaplecze sanitarne.

Sale wyposażone są w nową klimatyzację, wentylację, pomieszczenia socjalne oraz zaplecze sanitarne.

 

Ze wszystkich rozciąga się niezapomniany widok na Doki i Stocznię Gdańską.

Ogromna przestrzeń, morze możliwości aranżacji, wyjątkowe oświetlenie to to czego szukasz. Nasze sale stworzone są w wyjątkowym, nowoczesnym stylu. Usytuowanie w jednej z historycznych hal Stoczni Gdańskiej tworzy unikalny klimat i niesamowitą atmosferę. To wszystko sprawia, że nasze sale są idealnym miejscem na Twój event.

zapytaj o ofertę
Eventy - Sale wyposażone są w nową wentylację, pomieszczenia socjalne oraz zaplecze sanitarne.
Powierzchnia jaką dysponujemy oraz zdobyte doświadczenie pozwala zaoferować Państwu organizacje imprez o wszelakiej tematyce:
  • Imprezy urodzinowe,
  • chrzciny, komunie,
  • imprezy integracyjne dla firm (z opcją wynajęcia całego klubu bądź też pojedynczej sali),
  • kursy tańca dla firm,
  • wesela,
  • wieczory panieńskie, kawalerskie,
  • imprezy dla dzieci.

Animacje i pokazy tańca

SoSalsa to bogate doświadczenie, gwarantujące Państwu pokazy taneczne oraz oprawę artystyczną imprez na wysokim poziomie.

 

W swojej ofercie posiadamy pokazy o tematyce: salsa, bachata, cha cha cha, zouk, taniec towarzyski, burleska, hawajski, hip hop, dancehall, sexy dance, chair dance i wiele więcej. Wszystkie choreografie tworzone są przez Naszych tancerzy So!Salsa pod indywidualną specyfikacje klienta. Daje to Państwu gwarancje oryginalności i niepowtarzalności eventu.

Eventy - Animacje i pokazy tańca

Oferujemy również animacje taneczne dzięki którym uczestnicy mogą wspólnie poznać kroki wybranego tańca, jak również wziąć udział w konkursie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów w swojej ofercie posiadamy taneczne programy na wieczory panieńskie, wyjazdy firmowe, spotkania integracyjne, szkolenia dla firm, imprezy okolicznościowe.

Pod hasłem udana impreza często kryje się zabawa taneczna. Całonocne szaleństwa na parkiecie w towarzystwie ulubionych hitów to idealny sposób na spędzenie wyjątkowej okazji. Warto uświetnić ją popisami umiejętności tanecznych. Dzięki naszym tancerzom poznają Państwo lepiej wybrany taniec.

 

To świetna atrakcja dla eventów tematycznych, ponieważ przenosi w wykreowane przez organizatora miejsce. Wieczór w stylu meksykańskim w towarzystwie gorącej salsy? A może impreza w klimacie burleski? Dzięki SoSalsa wydarzenie nabierze charakteru, a uczestnicy zabiorą ze sobą cudowne wspomnienia.

Eventy - Pod hasłem udana impreza często kryje się zabawa taneczna.

Czy wiesz, że nic tak nie integruje ludzi jak taniec? Poprzez ruch ludzie przełamują bariery, łatwiej otwierają się na innych i nawiązują znajomości. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie na przyjęcia nie tylko w bliskim gronie, ale i te mające za zadanie zapoznać ze sobą jej uczestników. Dużo przyjemniej tańczy się wspólnie, gdy każdy zna kroki i potrafi poruszać się w rytm muzyki. Dzięki krótkiej lekcji i wspólnym tańcu, ludzie chętniej próbują swoich sił w nowej roli.

 

Pokazy taneczne instruktorów SoSalsa zainspirują do poznawania kroków tanecznych. Warto zdobyć się na odwagę i zaryzykować. Parkiet pozostanie pełny do białego rana.

 

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

zapytaj o ofertę

So!Salsa

Gdańsk

Godziny otwarcia: 
15:00-22:00 (od niedzieli do czwartku)

Adres:
Elektryków 1 ( 2 piętro )

Adres do korespondencji:

Doki 1/90B

Telefon:
+48 508 050 299

e-mail:
biuro@sosalsa.pl

Zapisy:
zapisy@sosalsa.pl

Wydarzenia i eventy:
kontakt@twojastocznia.pl

SoSalsa - Solidarity of Salsa