kalendarz
zapisz się na kurs

Salsa

scroll
Salsa

Salsa

  • zajęcia solo
  • zajęcia dla par/singli


Szkoła salsy So!Salsa
specjalizuje się głównie w nauce salsy New York Style - on. Jest to jeden ze stylów salsy, który w Nowym Jorku często nazywany jest mambo. Charakteryzuje się on akcentowaniem "na 2", co stanowi unikalną cechę tego stylu w porównaniu do innych odmian salsy. 

 

Salsa New York Style on 2, zwana także mambo on 2 lub salsa on 2, została stworzona w latach 70. przez Eddiego Torresa, pochodzącego z Portoryko. Powstała poprzez połączenie tradycyjnego mambo z elementami latinhustle oraz innymi stylami tańca, takimi jak pachanga i boogaloo. Od tamtego czasu ewoluowała, czerpiąc inspiracje m.in. z tańca jazzowego, tańca współczesnego oraz tańców afrokubańskich.

 

Salsa jest wynikiem połączenia różnorodnych rytmów afrokubańskich i karaibskich, a namiętność między partnerami nadaje jej niepowtarzalnego uroku. W So!Salsa masz do wyboru kurs salsy w dwóch wariantach: solo i w parach. Niezależnie od doświadczenia, nauka salsy jest łatwa i przyjemna, a uniwersalność tego tańca sprawia, że doskonale pasuje do różnych rodzajów muzyki.

 

Jeśli szukasz szkoły tańca, gdzie nauka salsy staje się łatwa i przyjemna , koniecznie sprawdź nasz grafik. U nas każdy nowo poznany krok będzie przychodził Ci z łatwością i gracją. Dołącz do naszego grona i zacznij swój kurs salsy już dziś!

zapisz się na kurs

So!Salsa

Gdańsk

Godziny otwarcia: 
15:00-22:00 (od niedzieli do czwartku)

Adres:
Elektryków 4

Telefon:
+48 508 050 299

e-mail:
biuro@sosalsa.pl

Zapisy:
zapisy@sosalsa.pl

Wynajem na wydarzenia i eventy:
kontakt@twojastocznia.pl

SoSalsa - Solidarity of Salsa