kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Jacek Cholewiński
Jacek Cholewiński
zoom

Jacek swoje pierwsze kroki w tańcu stawiał do Salsy Los Angeles. Szybko jednak przekonał się, żeby czuć się swobodnie na parkietach, musi poznać również inne style, takie jak New York czy Salsę Kubańską. Sama Salsa wciąż mu nie wystarczała, dlatego zaczął interesować się Bachatą i Kizombą, które również szybko weszły mu w krew. W roku 2013 Jacek wraz z Justyną zaczęli prowadzić wspólnie zajęcia i tańczyć razem jako Projekt Salsa Elbląg.

 

Swoim stylem, sposobem prowadzenia zajęć i pozytywną energią zarażają tańcem nowe osoby. Podczas zajęć kładą nacisk na technikę uważając, że sposób prowadzenia w tańcu partnerki przez partnera jest kluczowy, aby między tancerzami nastał spokój i harmonia, a oboje zaczęli czerpać przyjemność z tańca na parkiecie. Uczestniczy w licznych festiwalach tanecznych i warsztatach w kraju jak również za granicą, podnosząc swoje umiejętności oraz czerpiąc inspiracje od światowych gwiazd tanecznych takich jak: bracia Vazquez, Franie Martinez, Frank Santos, Daniel i Desire, Mandela Nelson, Ozy Shyne.

 

Twierdzi, żeby się rozwijać tanecznie, nie można zamykać się na jeden styl, tylko próbować różnych, często odmiennych tańców i ruchów, żeby później, na parkiecie wydobywać z siebie to co najbardziej nam odpowiada, mieszać i łączyć, tworząc swój, jedyny i niepowtarzalny styl.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa