kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Krzysztof Walkowiak
Krzysztof Walkowiak
zoom

Krzysiek swoją przygodę z tańcem rozpoczął od salsy, która do dziś pozostaje jego ulubionym stylem tańca. Swoje pierwsze kroki stawiał u Przemka Wereszczyńskiego. Podczas wyjazdów na międzynarodowe kongresy podnosił swoje umiejętności taneczne pod okiem światowej sławy instruktorów tj. Eddie Torres, Johny Vazquez, Juan Matos, które ukształtowały jego indywidualny styl tańca. Rok 2005 był przełomowy w jego życiu tanecznym, gdyż wtedy to rozpoczął swoje pierwsze zajęcia w roli instruktora.

 

Nie zamykając się na jeden taniec, Krzyś wzbogacał swój taneczny warsztat na zajęciach z tańca towarzyskiego oraz jazzu. Charyzmatyczna postawa, szalona dusza oraz oczywiście duże umiejętności taneczne stają się powodem dla którego sala na jego zajęciach nie pustoszeje. Podczas prowadzonych zajęć prócz kroków stara się przede wszystkim uczyć łączenia w sposób harmonijny muzyki z ruchem ciała oraz wrażliwości na rytm. Mężczyźni na jego zajęciach poznają tajniki czytelnego prowadzenia partnerki, a kobiety uwodzenia partnera.

 

Krzysiek prócz zajęć salsy w parach w stylu on 2 prowadzi zajęcia bachaty i kizomby. Bierze udział w licznych pokazach tanecznych, doszkala i trenuje instruktorów, układa innowacyjne choreografie dla nowożeńców oraz na inne eventy.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa