kalendarz
zapisz się na kurs

Instruktorzy

scroll
Piotr Burba
Piotr Burba
zoom

Człowiek o ogromnym sercu i miłości do ludzi. Uwielbia sie śmiać i żartować. Tancerz z wieloletnim doświadczeniem i stażem. Troche historii i wpływów tanecznych, ktore ukształtowały go jako tancerza, trenera tańca:

 

Jako 10 latek zafascynował się tańcami towarzyskimi i 8 lat później zdobył mistrzowską międzynarodową klasę A w tańcach latynoamerykańskich! Technikę i doświadczenie zdobył szkoląc się u wielu znakomitych trenerów tańca zarówno zagranicznych jak i polskich. Na turnieju we Francji w Brest zdobył WICE MISTRZOSTWO federacji WDC pokonując rewelacyjnych tancerzy z całego świata.

 

Gdy miał 23 lata zaczął zgłębiać tajemnice tańca jazzowego na Instruktorskim Kursie Kwalifikacyjnym w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Szkoła ta dała mu ogrom cennej wiedzy i informacji, które sukcesywnie stara się przekazać swoim kursantom. Odkąd poznał taniec jazzowy zaczął też się interesować innymi formami tańca i w taki sposób znalazł ZOUKA, z którym wystąpił wraz z Dorotą Jułkowską w MAM TALENT otrzymując 3x tak od jurorów. Grupa taneczna So!Zouk zajęła 2 miejsce na El Sol Salsa Festival w Warszawie! Na kanale TV TLC i TVN STYLE wraz ze swoją żoną Hanną Burba (Smolińska) wystąpił w programie „Ślub Twoich Marzeń” gdzie również promował Zouka!

 

Na jego zajęciach możesz dużo się pośmiać, bo uwielbia pozytywną atmosferę jak i dostać profesjonalną wiedzę na temat ruchu, kreowania swojego stylu i techniki. Jest kreatywny i zachęca wszystkich aby szukali swojego indywidualnego stylu, co daje spełnienie i większą radość z tańca. Aktualnie tańczy z Zuzanną Sadowską, ktora miała ogromny wpływ na jego tańiec.

 

Występował w teledyskach, na pokazach tanecznych tych mniejszych jak i na wielkich scenach. W 2018 roku spełnił swoje największe marzenie: tańczył i grał obok niesamowitych artystów Teatru Muzycznego w Gdyni w spektaklu „Gorączka Sobotniej Nocy” przybierając role portorykańskiego tancerza Cesara Rodrigueza. Jego misja to: zarażać uśmiechem przez taniec. motto życiowe? ,,Lepiej coś zrobić i żałować niż żałować, że się tego nie zrobiło”. Oprócz tańca uwielbia gotować, podróżować i spędzać czas ze swoją rodziną i znajomymi.

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa