kalendarz
zapisz się na kurs

News

scroll
Warsztaty z Sensual Impro! Niedziela 24/03
Warsztaty z Sensual Impro! Niedziela 24/03
zoom

Tego jeszcze nie było! 
Warsztaty z wprowadzenia w świat improwizacji i techniki z bachaty na szerokie wody muzyczne Twojej ulubionej muzyki u Nas w SoSalsa!
To nie koniec dobrych informacji, warsztaty poprowadzą dla Was:

Znany w 3miejskim i polskim tanecznym światku rosły Chochlik Bachaty oraz propagator Sensual Impro na Północy oraz silniejsza i bardziej przystojna połowa pary Zosia i Szymon Bardoterapia - Szymon Bardo i gość specjalny: wspaniała tancerka, choreografka, założycielka warszawskiej szkoły tańca ABRA Studio współorganizator festiwalu impro Abra DREAM FLOW i przede wszystkim wspaniały i pozytywnie zakręcony człowiek - Agnieszka Abraham!

Wyobraźmy sobie sytuację:
Chodzisz na zajęcia z bachaty lub zouka już parę miesięcy i znasz trochę figurek, DJ zaczyna grać Twój ulubiony utwór, więc szybko chcesz znaleźć się wśród tańczących na środku ludzi, akurat poprosił/a Ciebie do tańca Twoja/Twój dance crush!!! (osoba która wg Ciebie jest najlepszym tancerzem/tancerką, a na wspomnienie minionych tańców dostajesz gęsiej skórki). 
Lecz po chwili, mimo burzy emocji i opanowania pierwszego ugięcia nóg ze szczęścia tracisz lekko pewność siebie lub nie do końca rozumiesz jakich rozwiązań tanecznych od Ciebie wymaga on/ona, na Twojej twarzy pojawia się lekki rumieniec panicznego zawstydzenia to te warsztaty są dla Ciebie.

Nie będziemy tłukli do głowy kolejnych sekwencji, które umrą śmiercią naturalną w pamięci telefonu, od czasu do czasu powracające jako niechciany fragment w wygenerowanych przez aplikację „wspomnienia" z ostatnich wakacji. 
Otrzymasz zestaw „Narzędzi", które naprawią błędy systemu, wprowadzą ład jak folder „pulpit" na pulpicie komputera i pozwolą czerpać jeszcze więcej wrażeń i przyjemności z tańca. 
Chciałoby się napisać jeszcze: „a na środku ja! w białym garniturze!". - To co? Dołączysz do nas „ubranych na biało" i chwycisz za stery swojej tanecznej przygody tym razem z GPSem i autopilotem w wymarzonym choć jeszcze nie poznanym kierunku? 
---------------------------------------------------------------------------
Kiedy?
NIEDZIELA 24/03 START 12:00
Przed Nami aż 3h niezapomnianych warsztatów!
Gdzie?
Szkoła tańca So!Salsa ul. Elektryków 4
Cena?
I PRÓG: 69 zł/ osoba SOLD OUT
II PRÓG - 79 zł/ osoba
W parze taniej - zapiszcie się we dwójkę za 149 zł!
Bilety: https://www.shop.sosalsa.pl/
---------------------------------------------------------------------------
Program:
Masz nowe piękne auto no... no i właśnie tutaj pojawia się problem:
1h
„Gdzie jest stacyjka? Jak uruchomić silnik?" - dlaczego tańczymy, co jest naszym tanecznym drivem, o którym nie powinniśmy zapominać
„Skrzynia biegów dla początkujących?" - jak zrobić by na pewno przemieszczać się w takim kierunku i z taką siłą/prędkością z jaką chce tego partner/ka
2h
„Ustawianie tanecznego fotela i lusterek" - pozycje bliska, daleka i niezależna
„Co on może i na ile, wszystkie kontrolki" - rodzaje dotyku
„Taneczny plac manewrowy" - jak kręcić kierowczynią i z kierowczynią   punkty kontaktu
3h
„Benzyna czy Diesel?" Oddech i stopniowanie oporu
„Jazda na całego, czyli opuszczamy plac, parkowanie równoległe i ruszanie spod górki bez wspomagania" - zdobyta wiedza w praktyce i wskazówki do dalszej eksploracji
---------------------------------------------------------------------------


Kilka informacji o naszych prowadzących:
Agnieszka Abraham:
Posiada międzynarodową klasę taneczną 'S' w tańcach latynoamerykańskich. Prezentowała się na scenie i uczyła na licznych, międzynarodowych festiwalach Salsy w Anglii, Irlandii, Francji, Belgii, Niemczech, Holandii. Udzielała się również jako choreograf na planie reklam telewizyjnych, seriali oraz w znanym powszechnie programie You Can Dance. Taniec jest jej integralną częścią. W tańcu uwielbia to, że daje nieograniczoną dowolność manifestowania tego, na co w danym momencie ma się ochotę. Kiedy się chce, wyrazić emocje, rozbawić kogoś, zinterpretować muzykę, nawiązać więź na parkiecie, bądź najzwyczajniej w świecie wycisnąć siódme poty 
W 2016 roku założyła szkołę tańca Abra Studio w Warszawie.
Od 2023 roku nawiązała collabo z Damianem Ratajczakiem (Dj Dream) i wspólnie z nim rozwija improwe środowisko w Warszawie, pokazując ile daje nieograniczona ekspresja w tańcu i jak bardzo można się po prostu dobrze bawić, wpadając w jej ulubiony stan flow. . Nieustannie eksploruje możliwości warsztatowe, które daje sensual impro, co przekłada, na unikatowe i jakościowe zajęcia.


Szymon Bardo:
To postawny chochlik i przystojniejsze 50% pary Zosia i Szymon Bardoterapia. Pasjonat sportów siłowych, tańca, ogólnej sprawności fizycznej oraz niewybrednego żartu. Na codzień jest fizjoterapeutą, więc anatomiczne podejście do pracy tancerza ma głęboko przepracowane nie tylko na własnym przykładzie. W tańcu ceni sobie przede wszystkim kontakt, przepływ, emocje i improwizacje, czyli wszystko co potrafi wprowadzić tancerza w tak pożądany stan „flow". Ostatnio szuka dalszych inspiracji tanecznych w Reggaetonie oraz zgłębia tajniki izolacji tanecznych. Razem z Zosią aktywnie i intensywnie wprowadzają Bachatę i Sensual Impro na (nie tylko) trójmiejskie parkiety. Na ich zajęciach jest zawsze dużo techniki, ale takiej wynikającej z logiki ruchu, emocji, i przede wszystkim dobrej zabawy, bo taniec po to jest, by cieszył. Jego mottem jest: „życie jest za krótkie by nie umieć tańczyć".


REGULAMIN REZYGNACJI Z WYDARZENIA:
Informujemy o braku możliwości zwrotu środków pieniężnych.
Dostępne rozwiązania:
wykorzystaj kwotę na voucher/ karnet/ inne warsztaty lub event
odsprzedaj swoją wejściówkę i daj znać na kogo chcesz ją przepisać
W związku z powyższym prosimy o przemyślane zakupy
Do zatańczenia!

Wstecz

SoSalsa - Solidarity of Salsa