kalendarz
zapisz się na kurs

Taniec współczesny

scroll
Taniec współczesny

Taniec współczesny

  • zajęcia solo

 

Historia opowiedziana mową ciała. Taniec współczesny to prawdziwy spektakl, który każdorazowo grany przybiera inną formę. Na czym polega fenomen tego stylu i dlaczego wciąż tak bardzo zachwyca? Taniec współczesny najczęściej kojarzony jest z baletem. Trudno się dziwić, ponieważ to od niego czerpie podstawowe kroki. Nie jest jednak tak dokładny i perfekcyjny. Dopuszcza bowiem wyraźny przekaz emocjonalny. Co więcej, wykorzystuje również inne style, takie jak jazz i elementy akrobatyki, co zapewnia mu większą swobodę ruchów.

 

Głównym celem zajęć jest rozbudzenie świadomości własnego ciała. Poprzez taniec  będziemy doskonalić motorykę oraz koordynację. Na zajęciach będziemy kreować naturalny ruch szukając odpowiedniej energii, wykorzystując przy tym oddech. Będziemy pracować z kontrastowymi względem siebie elementami takimi jak rozluźnienie i napięcie, wznoszenie i opadanie, przyspieszanie i zwalnianie.

 

Skupimy się na dynamice ruchu i będziemy ją eksplorować na różnych płaszczyznach. Zajęcia będą się składać z ćwiczeń wzmacniających, rozluźniających, rozciągających oraz z kombinacji przestrzennych i improwizacji.

zapisz się na kurs

So!Salsa

Gdańsk

Godziny otwarcia: 
15:00-22:00 (od niedzieli do czwartku)

Adres:
Elektryków 4

Telefon:
+48 508 050 299

e-mail:
biuro@sosalsa.pl

Zapisy:
zapisy@sosalsa.pl

Wynajem na wydarzenia i eventy:
kontakt@twojastocznia.pl

SoSalsa - Solidarity of Salsa